Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért gondolják a...

Sokan miért gondolják a homoszexualitást veszélyesnek a társadalomra nézve?

Figyelt kérdés

Szerintem nem veszélyesek a társadalomra ,a többségük kulturált ember.Persze itt is vannak olyan akik direkt provokálják az embereket ,de szerencsére ez csak egy kisebbség közöttük.


A vallás miatt gondolják őket "veszélyesnek?


Szögezzük le ,én nem vagyok meleg.

A nézeteimet tekintve erősen jobboldali vagyok ,de a vallásosság igen távol áll tőlem.

Egyetemre járok, itt vannak melegek ,egy jobboldali társamnak sem volt velük gondja eddig.


A társadalmunkra nézve ,van valami ami tényleg veszélyt jelent.

Ez a veszély egyre csak növekszik ,évről évre.

Ha leírnám akkor letörölnék a kérdést:D


Szóval erre a veszélyre kellene koncentrálni és nem a homoszexualitásra.



2013. júl. 3. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

"azt hiszem, most sok mindent elárultál magadtól. egy hetero férfinek ilyen nem jut eszébe. tudom, hogy rossz ilyet hallani, de itt tudat alatt elnyomott vágyakról van szó. tudom, tudom.. most tiltakozol, hogy de akkor mégis miért lenne hányingered... ezért tudat alatti."


Gondolom. :)

És ha valaki a szúnyogokat nem szereti, akkor tudat alatt ő is vért akar szívni, ugye? :)

2013. júl. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
A szúnyog megcsIpi, MIg egy meleg nem hiszem, hogy inzultálja. Én nő vagyok, múltkor egy leszbi lánnyal beszélgettem és nem képzeltem semmit, nem ciki, jó lenne, ha felvállalnád.
2013. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg amikor azt látom, hogy két férfi kézen fogva megy el mellettem, akkor rögtön feljön előttem a kép, ahogy henteregnek és elkap a hányinger."


Ha viszont férfi és nő megy el melletted, akkor is feljön előtted a kép, csak éppen te vagy a férfi helyében.

Álszentség!

2013. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A társadalomra az a veszélyes mikor meleg emberek heterónak álcázzák magukat,heterókkal házasodnak.

Gyereket csinálnak,stb.

Nem egészséges,beteges állapot.

Persze ez csak akkor igaz,ha a heteró fél nem tud a dologról.


A heteróknak heterókkal,a melegeknek melegekkel kell élniük egy kapcsolatban.


Vagy szerinted az jobb,mikor 40 éves,2 gyerekes anyuka rajta kapja a férjét?

Hogy kezdjen új életet,2 gyerekkel és ennyi idősen?

Szerinted mennyi esélye van?


Érted a lényeget.

Egyik fél számára sem egészséges.

2014. szept. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#11, következtetésed nem volt szellemes. A logika megcsúfolása volt.

Kérdező! a kérdésbeli megjegyzésed végéhez: nem tudok olyan témát elképzelni, amelyet ne lehetne kulturáltan megbeszélni. Viszont bármely témát el tudok képzelni, amelyről lehet alpárian beszélni. És lehet, hogy akkor törlik, de nem a téma, hanem az alpári hangnem miatt.

2014. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, nem jó engedni az olyan emberek nyomásának mint a 3as.
2018. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!