Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy a homoszexualitást "el lehet kapni"?

Figyelt kérdés
Miért hiszik egy csomóan azt,hogy a melegség fertőző,mintha csak egy baktérium lenne? Miért gondolják sokan azt, hogy ha egy heteroszexuális egy homoszexuális közelében van akkor "megfertőzi" és ő is meleg lesz? Ezek szerint ha egy meleget sok heteró közé teszünk akkor átváltozik a meleg heteróvá?

2017. okt. 31. 18:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

#21


Keresztkérdés: Említetted a paradicsomot. Szerinted jogos az, ha tegyük az én nem szeretem a paradicsomot és undorodom tőle, mentális betegnek tartsalak amiért te szereted?



2 profilt létrehozni nem nehéz. Kissé irreális, hogy egy lassan 3 hónapos kérdésre két, korábban a kérdésnél jelen nem lévő személy néhány perc eltéréssel rátaláljon és reagáljon.

2018. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
7%

Be vagyok jelentkezve, nem tudom miért nem névvel jelenik meg, de akkor látnád, hogy két külön személy ír. Attól még, hogy sok homokos van az oldalon, meg mert te az vagy, azt hiszed, hogy mindenki elnézi ezt az aberációt?


Nem azt mondtam, hogy csakis a média tudja belenevelni másba, hanem, hogy így terjed. Ritkább esetben más miatt is kialakul. Rossz tapasztalat az ellenkezö nemmel, vagy depresszió is okozhatja. Más a börtön után lesz homi.

2018. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%
MERT IDIÓTÁK
2018. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
5%
Igen, pont az a szorakozasom, hogy csinalok 80 gyakoris profilt, csak hogy tobb az enyemhez hasonlo komment erkezzen..:Dddd mondjuk mindenki magabol indul ki.
2018. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg azért, mert a lelki-érzelmi hatásoknak nagyon nagy szerepe van az ember életében. Ha valakinek valamely cselekménnyel kapcsolatban pozitív élményei vannak, a későbbiekben keresni fogja az alkalmat, hogy ismét ilyenben legyen része.
2018. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszem, a világűr és az emberi butaság végtelen. Bár az előbbiben kételkedem."

(Albert Einstein)

2018. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokaknak nincs agyuk és empátiájuk.
2018. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan világban, ahol egy Trumpot megválasztanak elnöknek, vagy akár ahol 2 millió birka szavaz meg újra egy tolvaj és korrupt rendszert, csak mert fél a sosem látott távoli emberektől, vagy elhiszi, hogy a világot egy S-kezdőbetűjű ember szeretné irányítani, nem csodálkozom, hogy vannak buta és tudatlan emberek, akik rossz helyről tájékozódnak és nem is tesznek meg semmit azért, hogy jobban szétnézzenek a világban... Kis hazánk simán beleesik abba a körbe, ahol igenis félnek sokan attól, hogy ezt el lehet kapni... Amíg az oktatás ilyen színvonalú, addig ne is csodálkozzunk. Semmi nem fog változni ebben a kérdésben legalább 50 évig, ha nem több...
2018. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!