Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdeményezzek nála, vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek nála, vagy sem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy van egy fiú, aki tetszik. Először ő követett be instagramon, és ott néha írt a sztorimra, vagy fordítva, én az övére, és ott beszéltünk pár mondatot. Majd én bekövettem máshol is, és ő ezután bejelölt Facebookon. Azóta beszéltünk párszor, de akkor nem sokat, és akkor is ilyen átlagosabb témákról, mint suli, meg ilyesmi. Szerintetek rá merjek írni? Egyátalán meleg lehet?

2018. márc. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Írj rá. Veszíteni valód nem igazán van. Ha meg beszélgettek időközben biztos kiderül hogy ha meleg.
2018. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, aztán meglátod, hogyan viszonyul a dolgokhoz! Sok sikert !
2018. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!