Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes összejönnö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes összejönnöm vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy német-magyar sráccal. Nemrég jött haza, elvileg véglegesen.

Nagyon aranyos srác. :)

A magyar kiejtésén van még mit csiszolni, meg a németül kezdünk el beszélgetni másokkal-dologgal is, de az majd kialakul. xDDD

Úgy természetre mondhatni "igazi német". :D

Végtelenül precíz és pontos, mérnök lévén mondjuk ezt meg is értem. :D

Ez pl abban nyilvánult meg, hogy mikor egyszer jött hozzám, 6:15-re (este), 6:14:50-kor kezdett el csengetni és tudatosan. :DDD

Előtte majdnem 5 percet várt. :D

Ránézésre is meg lehet állapítani a német felmenőket. :D

Olyan szőke és olyan kék a szeme, a testalkata is olyan szép, hogy bruhuuuuu... :DDD

Ahogy megismertem, egy csupaszív, nagyon vígkedélyű ember. (Ha látni akartok egy embert úgy röhögni az első randin, hogy sírni kezd, randizzatok vele először. xDDD)

A családjával is találkoztam már. Ugyanilyen típusok, az édesapja elég jól beszél magyarul, az édesanyja egy kukkot sem, de sebaj, elvoltunk németül. És okítottuk anyóst(?) magyarra. :D

Szeretem benne az őszinteségét. Rettenetes nyersen. :DDD

"Hogy áll ez a ruha?" "Szerintem kimegyek hányni." :DDDDD

Ez a beszélgetés szó szerint elhangzott. :DDDD

És nem paraszt, akkor mondja ki, ha megkérdezik. Amiben úgy érzi, nyilván kimondja, amit gondol, de ha nem kérdezik, sokkal finomabban, abszolút vállalható szinten. :D

Magával is abszolút képben van, sugárzik róla a magabiztosság, mégsem nagyképű, teljesen tisztában van a korlátaival, hibáival. Fejlődésre törekszik és nem sajnáltatja magát.

És ami extra rajta. Ez nem tűnik ki látványosan rajta, de rendkívül sportos.

Még nincs itt fél éve, de már rendszeresen jár kungfuedzésre, minden reggel gyorsséta, este komolyabb futás. :D

Munkahelye 3 km-re van a lakásától. Ezt mindig gyalog teszi meg. :D

Van ismerősöm a munkahelyéről. Imádják a brutális szakértelme és szerteágazó, mély tudása miatt is, meg a személyisége miatt is. Egyszer voltam olyan bolond, hogy kérdeztem tőle valamit fizikából egy dokumentumfilm miatt. :DDD

Hát tanárnak ne menjen az édesem. xDDD

Sok szakszót tud magyarul, amit nem, azt németül mondja. Ez még talán nem is lenne vészes, ha nem folytatná utána az egészet németül, míg nem kérem meg, hogy legyen kedves, magyarul mondja. :DDD

Az öcsém fizikushallgató. :D

Segített neki fizikából. Feladatot adott. Én nem tudom, hogy ment neki gépen chatelés és kézben egy másik nyelven telefonálás közben nagyjából magyarul fizikaleckét adni, de az öcsém megértette, amit meg szeretett volna. xDDD

Szóval kb. olyan, mint Klaus az amerikai faterben, csak soooookkkal cukibb. :D

És nem tudom, hogy mondjam-e ki neki, hogy mit érzek pontosan, mert most úgy érzem, lóg a levegőben az egész.


2018. márc. 16. 00:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Egy biztos amit tapasztalatból fogok mondani, mert nekem is voltak nem honos barátaim, konkrétan francia még jobban hadar stb :D nehezebb dolgod lesz vele mint egy magyar sráccal, amik már a történetekből is kiderültek. Neked kell eldöntened lesz-e elég türelmed hozzá, de ahogy látom neked konkrét érzelmeid vannak iránta, amit nem tudunk, hogy neki ezek mennyire vannak meg ha neki is megvannak amit neked kell érezned, szemkontaktus stb akkor nem fogsz koppani... Egyelőre kicsit hiányosnak tartom a történetet, mert csak róla beszéltél, de azt például nem mondtad el hol ismerkedtetek meg, hány évesek vagytok ilyen dolgokat sem ártana tudni, ha gondolod írhatsz privátot, ha nem akarod itt publikusan elmondani, sokszor elmosolyojodtam amiket írtál róla kettőtökről, kicsit magamra ismertem az én barátaimmal kapcsolatban. :). Ami a legérdekesebb volt számomra hogy még te sem tudod, hogy véglegesen van itt vagy sem. Ez az elvileg véglegesen, nem azt jelenti, hogy gyakorlatilag is... Én úgy gondolom, hogy előszőr ezt kéne kipuhatolnod.


19/f

2018. márc. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Béla211 ***** válasza:
100%

Ha tetszik és elkezdtél hozzá érzelmileg vonzódni mond el neki azt lesz ami lesz. Mert én úgy érzem az írásod alapján ,hogy igencsak röpködnek a pillangók a hasadban:)

Ha nem próbálod meg soha nem tudod meg,hogy érdemes lett volna vele össze jönni.

2018. márc. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz ebbol semmi.
2018. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele a "hasadban röpködő pillangókról" is, aztán majd ő eldönti, hogy lehet-e több is mint ami most van.
2018. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, látszik hogy odavagy érte. Én szurkolok!
2018. márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A megismerkedésünk egy elég vicces sztori. xDDD

Ülök vele szemben a metrón, néz... :D

Ez ment vagy két percig, aztán megkérdeztem, hogy mi a gond. :D

Nem szól semmit, elkezd kotorászni a táskájában. Előránt egy pénztárcát.

Mint kiderült, az enyémet, amit elhagytam. Kihúzza belőle a személyit, néz egy picit... Majd megszólal: "Azt hiszem, megtaláltam a pénztárcáját." Aztán visszaadta.

Nekem az állam is leesett. Teljesen érintetlen volt azon felül, hogy megnézte az okmányokat, pedig finoman szólva is nem kevés készpénz volt benne.

Így meghívtam kávézni, amit el is fogadott.

Útközben szinte azonnal feltűnt a német akcentusa, meg is kérdeztem, hogyhogy hazajött, hasonlók. Elég nyíltan kezeli, hogy meleg, mikor a párválasztás, ilyesmi került szóba, teljes nyugodtsággal elmondta, aztán mondtam, hogy én is.

És már ekkor is kitűnt az önbizalma. Sem a metrón, sem kávézás közben nem jött még egy pillanatra se zavarba, abszolút biztonságban érezte magát, holott azért egy jó másfél fejjel magasabb vagyok, ő inkább sovány, mint szálkás, szóval azért vannak termetbeli különbségek. :))) (Mondjuk ebből a szempontból megértem a magabiztosságát, láttam már edzés közben, elég brutális xD)

Aztán jött az első randinak egyértelműen nevezett dolog. :)

Ez azért jelentős, mert abszolút ő volt a kezdeményező, és most is nagyjából ugyanolyan arányban kezdeményez, mint én.

És az 'elvileg véglegesen' azt jelenti, hogy ha nem változik nagyon drasztikusan a helyzet Németországban, akkor nem megy vissza rövid időre sem. A családjával együtt konkrétan Magyarországot nevezték meg az utolsó biztonságos, fejlett európai országnak.

Az már 100%, hogy élete hátralevő részét Magyarországon fogja leélni.

Azért gondolom, hogy finoman szólva nem vagyok neki semleges, mert pl. múltkor, mikor megöleltem, még meg is könnyezte. Nagyon érzékenyen reagál a szeretem megnyilvánulására, abszolút pozitív értelemben.

Egyszer megpusziltam a kezét, egyrészt szintén majdnem sírt, másrészt madarat lehetett volna vele fogatni. :)))

2018. márc. 17. 20:26
 7/12 A kérdező kommentje:
És holnap szándékozom vele beszélni.
2018. márc. 17. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úúú, én nagyon szurkolok Nektek! Mindenképpen írj, hogy mi történt! 🤩
2018. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nagyon cuki sztori, de Magyarország mint az utolsó biztonságos és FEJLETT európai ország???
2018. márc. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt lehet csinálni, hogy az országot a legfejlettebb tőkés országokhoz hasonlítjuk, csak épp nem vezet semmire.

Teljes, nemzetközi összehasonlításban igenis fejlettek vagyunk. Abban valóban igazad van, hogy földrajzi értelemben is, gazdasági értelemben is a nyugati fejlettség peremterületeként szerepelünk, de egyrészt volt már az ország milliószor rosszabb helyzetben is, mégsem sírtunk állandóan, másrészt lehetne sokkal rosszabb.

Nem mondom, hogy nem sz*r. Az. De addig, míg van időnk a kormánypártot szidni, ahogyan teszem én is, addig nem vészes a helyzet.

2018. márc. 18. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!