Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne egy cigány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne egy cigány lánnyal összejönnöm ha szűz vagyok és egy helyen dolgozunk?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ,de szemtől szembe csak pár szót beszéltünk. Attól felek anyám nem támogatná az ötletet, meg az a hír járja hogy nagyon könnyűvérű es sok pasival van együtt. Ő 20 én 21 éves vagyok. Elvileg én is bejövök neki mert a kollegák visszamondták nekem. Vajon összejönne tényleg fehéremberrel? És ha anyámnak nem tetszik?
2015. nov. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha ellopja a szíved...
2015. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Az aranyered is kilopja belőled édestestvérem :D
2015. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"meg az a hír járja hogy nagyon könnyűvérű es sok pasival van együtt." Vagy hiszel a "hireknek" és szeretnél bekerülni a "csapatba" vagy nem és akkor meg igyekezz alaposan megismerni.
2015. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha jót akarsz magadnak, akkor nem. Sok ilyenre volt már példa, és be kellett nősülni a putriba. :D

Inged, gatyád nem fog maradni. Dolgozhatsz majd azért, hogy kölcsönkéregessen a család többi része, vagy egyszerűen legombolják rólad.

2015. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ,szerintem ismerkegy meg vele :)) mi ciganylanyok szeretjuk ha egy magyar srac erdeklodik irantunk, vagy legalabis emberszamba vesz :D sok sikert :))
2015. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. A cigány lányok nagyon szeretik a fehér magyar fiúkat. Persze hogy összejönne veled.

2. Anyád valószínüleg nem támogatná főleg ha rasszista, de neked nem kell feltétlenül anyádra hallgatnod. Ő nyilván jót akar ha beleszól, mérlegeld a tanácsait de 21 évesen már eléggé felnőtt vagy ahoz hogy önálló döbtést hozz.

3. Minden eset más. Itt nem ismerünk se téged, se a csajt. Honnan tudhatnánk mit kéne tenned?

2015. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4-esnek igaza van. Csak óvatosan mert Ugye a "kis" család is itt van. Másfelől ha amúgy is egy ri***c és már sokan átmentek rajta akkor nyilván mindegy csak f**z legyen. Gyakorlásra pont jó lesz, de azért ne akarj tőle többet. Az is jó kérdés, hogy milyen munkahely. Iroda vagy hasonló? Mert ha valami falusi közmunka, akkor kerüld el. Ha meg valami normális melóhely, akkor ne tudjon rólad fontos információkat kideríteni.
2015. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!