Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a szülőkkel való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szülőkkel való kapcsolat befolyásolja a homoszexualitás kialakulását?

Figyelt kérdés

Erről egyébként sok cikket olvastam már. És a saját életemben is jelen voltak ezek a dolgok. Ragaszkodó Anya, aki mindentől óvott, mindig megvédett. Távolságtartó, néha agresszív apa, aki nem igazán szeretett szerintem kiskoromban, féltékeny volt rám...


és később kiderült hogy évekig megcsalta anyámat. (kb a 1995-2005 között folyamatosan, és mikor 2010-ben kiderült, arra hivatkozott, hogy anyám velünk törődött és őt elhanyagolta.) Ekkor kezdődött életem legrosszabb időszaka ami kb. 1 évig tartott, féltem is sokszor hogy megölik egymást, vagy magukat a szüleim. Apám elhajtott kocsival az éjszakába dühöngve, Anyámat sírva kértem, és fordítottam vissza mikor szintén öngyilkos akart lenni. Volt hogy szó szerint hajnali 6ig ölték egymást, veszekedtek, aztán fültanúi voltunk a hugommal a "békülös szexeknek".


Mert ez az egész egyébként úgy indult hogy apám kezdte el vádolni anyámat azzal hogy megcsalja. Csak közben világosan kiderült az ellenkezője. Ez úgy maga volt a terror egyébként. Mert elég szar anyagi helyzetben is voltunk (gazdasági válság), szóval a pénz miatt együtt maradtak, emiatt hibáztattam is anyámat akkor, de már rájöttem hogy ezt miattunk tette. Feladta az egész életét értünk.


Ekkor (2010 körül) kezdtem el beleszeretni a legjobb barátomba... viszonzatlanul. Szóval ez is így egybecseng. Mert ő volt akkor az egyetlen akivel tudtam beszélni, kicsit elfeledkezni a ezekről a kínzó dolgokról. De soha nem mertem elmondani neki, hogy szeretem pedig kb 15-22 éves koromig rajongva szerelmes voltam belé, és mindig vele akartam lenni, senki más nem érdekelt. De sajnos ma már nem a barátom, elfordult tőlem.


Szerintetek azért lettem meleg, mert sose volt előttem olyan férfi példa, amivel azonosulni tudtam volna?



2018. jan. 7. 17:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#10-es.. szerintem meg ez egy propaganda szoveg amit te ide toltal... na mindegy, tiszteletben tartom a velemenyed.
2018. jan. 7. 20:12
 12/24 A kérdező kommentje:
#9es, allandoan ezen agyalok... es most hogy mar nincs Ö, csak egy depresszios kilatastalan szar az eletem :/ minden ami valodi volt el tunt belole.
2018. jan. 7. 20:15
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Én melegként a genetikában hiszek abban hogy velünk születik, mint hogy egyikünk lesz 188 cm a másik meg marad 170 férfiként.

Én 12 évesen már iszonyat vonzódást éreztema női holmik kül a csipkés fehérneműk iránt viszont magamon...:D

A nők nem érdekeltek a férfiak annál jobban.

14 évesen már lefeküdtem férfival...

A szüleim liberálisak, és elég magasan iskolázottak így ők is rájöttek és támogattak mindenben.

Persze voltak dolgok amiket tiltottak melegbárok, késői kimaradások, pia, cigi- nem dohányzom, nem iszom- tanulást elvárták- nem voltam jó tanuló bármennyire is szerették volna, egyetemi tanári végzettségük van, kutatók én meg alig bírtam leérettségizni...

Szerintem komolyan minden genetika!

A velünk született halálos betegségektől kezdve a sexuális preferenciánk minden.

Én azért is hiszek ebben mert már egyre fiatalabb 10-11 éves kisfiúk is rájönnek hogy a férfiak érdeklik őket.

Amúgy én is éreztem már korábban is magamban, csak nem tudtam megfogalmazni hogy miben vagyok más mint a többi a fiú.

Nagyon sajnálatos ami veletek történt, nem szabadott volna gyerekként átélni mindezt de nem hiszem hogy a férfi testhez való vonzódáshoz ezeknek a borzalmaknak köze van.

Mármint ha tényleg meleg vagy és férfiakkal sexelsz jársz, randizol...

Én olyat hogy magára kényszerített melegség még nem hallottam senkitől.

2018. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Tudom hogy voltak elméleteke, amik a homoszexualitásért is az anyákat akarták okolni, de cirka harminc évvel ezelőtt volt divat ezt a baromságot hangoztatni. Sok családban van ilyen légkör, mégis heterók a gyerekek.
2018. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok én egyetértek a 10#es.

Ramone látens meleg vagy homofób faxom tudja de régi bútordarab itt.

Azt Saját magadtól tudod megkérdezni hogy ránézel a szép férfra a youtube-n le akarod e xopni vagy sem?

Szeretnél vele randizni vagy sem?

Ha más férfiakra is kiterjed az érdeklődésed akkor nem csak azért szerettél bele a barátodba hogy kapj egy kis szeretetet.

Ez egyfelől érthető egy ilyen családi klíma után de ha másokat is képes vagy szeretni, kívánni akkor absz nem a körülmények miatt vagy meleg.

Amúgy is sz a körülmények miatt senki sem lesz meleg.

2018. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg. A te fogalmad szerinti férfi példát a csonka családban élők se kapják meg. ezek szerint minden fiúnak homoszexuálisnak kellene lenni akit az anyja nevelt-- és befogott szemmel, füllel élt, mert ugye a családon kívül nem is láthat viselkedésmintákat.
2018. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
nem, ez igy most nagyon elment teljesen más irányba... rossz irányba. a kérdés volt rossz, mert általánosságban kérdeztem,de közben magamra gondoltam... az hogy meg ilyen alpári dolgokkal jöttök, hogy kit szopnék le... no comment.
2018. jan. 7. 21:11
 18/24 A kérdező kommentje:
én inkább csak ki akartam beszélni ezt, meg hasonló dolgokat átélt emberek tapasztalatairól olvasni. erre megkapom ezt a sok önigazolást és dogmát. nem a férfiakat szeretem úgy általában (a melegek 99%-ától rosszul vagyok, pláne mikor ilyeneket irnak, mit itt páran nekem), hanem egyetlen egy fiút szerettem egész eddigi életemben... és jó igy ezt kiadni magamból valahol.. legalábbis ezt gondoltam
2018. jan. 7. 21:16
 19/24 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Senki nem akart Téged megbántani, csak leírjuk amit gondolunk/tudunk (elvégre erre találták ki ezt az oldalt).


Az hogy te most csak 1 fiút szeretsz, attól még meleg vagy. Nekem az egyik legjobb barátom éveken át volt szerelmes a legjobb (heteró) barátjába. Ettől függetlenül folyamatosan azt állította, hogy ő bizony nem meleg, csupán ezt az egy fiút szereti. Hiába magyaráztam neki, hogy ez nem így van, nem hitte el. Kb 2-3 év kellett mire rájött, hogy igazam volt.

2018. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez egy velem született tulajdonság. Sok fura dolgot örököltem a szüleimtől, ezért logikus,hogy ők is furcsán viselkedtek, hiszen az génjeiket hordozom. Ezt az is igazolja, hogy már 8 éves koromban szerelmes lettem egy osztálytársamba, amit -részben- viszonzott is.
2018. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!