Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is észrevette, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy egyre több a meleg?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, emberileg semmi bajom velük(mármint azokkal, akik normálisak), de számomra döbbenetes, hogy milyen sokan vannak. Ennek lehet valamilyen evolúciós oka?

2018. jan. 3. 12:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyik evolúciós magyarázat, amit olvastam egy cikkben arról szólt, hogy a gyűjtögetős-vadászós korban a társadalom meleg tagjai is túléltek, méghozzá azért mert nem dugták meg harcostársaik feleségeit és a harcban is összetartóbbak voltak, érzelmileg jobban törődtek a társaikkal.
2018. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%
Az utolsónak nincs értelme. Ettől az evolúció nem fog ilyet csinálni.
2018. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan odáig süllyedünk, hogy a homoszexualitást egy eszköznek tekintjük bizonyos evolúciós problémák megoldására? Ez most elszomorított. Nagyon elszomorított. Miért kellene megtudni, hogy mi és miért okozza a homoszexualitást? És főleg miért kreálunk össze-vissza magyarázatokat? El kell fogadni, hogy a világon nincs két egyforma ember. És ettől szép a dolog. Legyünk büszkék arra, hogy emberek vagyunk, képesek vagyunk érezni, gondolkodni, alkalmazkodni, teremteni. Én melegként nem érzem magam kevesebbnek egy heteroszexuálisnál.


A kérdésre:

Nincs több, csak végre egyre többen vállalják fel. Lassan én is szeretném a szüleim, barátaim előtt. :)


16/F

2018. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Javítsatok ki ha tévednék, de egy meleg embernek nincsenek utódai. Így milyen evolúcióról is beszélünk? Én inkább valami olyasmire gondolnék hogy túlszaporodtak az emberek már, így minnél több meleg van annál kevesebb a szaporulat. Más ötletem nincs.
2018. jan. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem több a meleg, csak egyre többen merik nyíltan fölvállalni.
2018. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitás nem veszélyes az egyedfejlődésre, éppen ezért a természet nem taszítja ki a homoszexuálisokat. Lásd, míg egy állatcsorda a szerzett vagy születési rendellenességgel küzdő tagját magára hagyja, nem engedi enni, akár bántalmazza is, addig a homoszexuális egyedeket semmilyen megkülönböztetéssel nem illetik. A homoszexualitástól való idegenkedés csupán egyes emberi társadalmak hülyesége.
2018. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
7%
Jó lenne, ha a nyugati társadalom is eljutna arra a szintre, hogy nem nézi ki a melegeket, de a melegházasság hülyeség.
2018. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Az első válaszolónak nagyon igaza van. Egy ujabb fasisztoid korszak jön, amely-többek között-, a melegeket isbeállítja majd bűnbaknak a társadalom bajaiért. Csak ezek az igazi bajok ma még nem látszanak a többség szemszögéből, a melegek pedig gyanutlanul reklámozzák magukat.
2018. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
#14 A látens homoszexuálisoknak általában vannak gyerekeik, sőt, előfordul, hogy azoknak is van, akik fölvállalták, hogy melegek. Szóval tévedsz.
2018. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért, mert többen merik felvállalni, mivel sokkal elfogadóbb lett a társadalom kb mindenhol ezzel kapcsolatban. Szerintem 10-20-100 éve ugyan ennyi meleg volt, csak akkor a tömeg hozzáállása miatt ez tabunak számított. Vannak ilyen történetek, hogy kiderül a nagymamának barátnője volt, vagy a dédpapának barátja. Szerintem király dolog, hogy ma már félelem nélkül élheti az éltetét attól, mert nyiltan meleg valaki anélkül, hogy megtagadná magát.
2018. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!