Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg fiu szexmániás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg fiu szexmániás?

Figyelt kérdés
Ahány fiuval eddig voltam mind csak a szexre akart menni, kivéve egy fiut, ő viszont rommá csalt amíg együtt voltunk, szoval kb ugyan ott vagyunk ahhol a part szakad. Nektek mi a tapasztalatotok? :) 18/F

2017. szept. 26. 18:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%

A hetero nők között és férfiak között is van annyi trichomonias, tripper és streptococcus fertőzőtt mint égen a csillag, faterom nőgyógyász! :D

Melegeknél azért lehet alapból mert ugye análisan csináljuk, mi a párommal gumi nélkül, bareback, de én még soha semmit nem kaptam el tőle- pedig fenékből szájba is szoktuk...:P


Én is így gondolom, hogy baxxon a kecske erdőn-mezőn! :D

2017. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%

Én 17 éves fiú vagyok és semmi tapasztalatom nincs de hosszabb távú dolgot szeretnék és nem egy erdei/mezei kalandot.

Budapesten tényleg könnyebb ismerkedni(írom ezt úgy hogy én Budapesti vagyok de így se megy).

Léteznek nem szexmániások(én vagyok rá az élő példa) csak ritkábbak és nehezebb megtalálni őket.

2017. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
65%

Ha egy kapcsolaton belül vagytok szexmániások, szeretkeztek naponta az teljesen normális.

Ha egy kapcsoalton belül vagytok és nem szexeltek másfél évig az nem normális.

2017. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
19-es válaszoló, vannak melegek jánoson? Nem tudtam :D
2017. szept. 27. 19:43
 25/30 anonim ***** válasza:
73%

"mert nekem/nekünk ez a havi 40-60 ezerre rúgó összeg nem okozott problémát"


De jó neked. Bár arra kíváncsi lennék, hogy ehhez a havi 40-60 ezerhez Te mennyit tettél hozzá? Akár úgy, hogy anyuci meg apuci ad neked pénzt, akár úgy, hogy összejössz egy gazdag pasival aki pénzel téged, így aztán könnyű verni a nyáladat. Ha esetleg gondot okozott volna az a havi 40-60 ezer, akkor ti sem csináltátok volna másképp. Inkább azzal dicsekedj, hogy Te mit tudsz felmutatni, nem pedig azzal, hogy a pasid vagy a szüleid mennyit fizettek. :)

2017. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%

Egy orvosi egyetemet fel tudok mutatni jövőre végzek...

Diákhitelem van/volt, dolgozok nettó 230 a kezdőm közkórházban vagyok most is!

Párom nem orvos mást végzett, ő kétszer annyit keres alapból mint én, soha egy vasat sem fogadtam el tőle, ő pedig az én zsebpénzemből nem engedte hogy fizessem a búvóhelyet.

Nem mindenki kripli akinek az anyja-apja vitte valamire, általában azt mondják az alma nem esik messze a fájától...

2017. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

Egy Tütü nevű bárban szedtem fel a páromat, ajánlanám mindenkinek- de bezárt sajna...

Van egy másik 'menő" 'cool" hely is most nem jut eszembe a neve aszsem az is a Március 15-e téren van.

Egy éjszaka alatt többe kerül(t) a 'bulizás" a Tütüben mint 60 ezer...

Nemcsak a Magnum meg a 69 van, de a többi ilyen hely valóban nem széles körben terjedt...

2017. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
85%

19/f

Azt se tudom hogy szűz vagyok vagy nem, mert még pl az anális szexet ki se próbáltam semmilyen formában, és nem is hiszem, hogy ki fogom, mert nem is érdekel. még szerintem két évvel ezelőtt volt egy faszi aki rám nyomult, vele kétszer voltam, de orálnál nem ment tovább a dolog, és mindkét alkalommal csont részeg voltam. Amikor 15 éves voltam akkor szopott le vki először egy fürdőben. És ennyi az össz szexuális élményem 19 évesen. Most sem párkapcsolat se szex nem érdekel. Nem tartom magam se romantikusnak se érzékinek, csak akarok ismerni valakit annyira hogy ne nekem kelljen megkérdeznem hogy van-e valami std-je vagy hogy mikor volt utoljára kivizsgálva.

Szóval ja, én pl nem vagyok szexmániás. Viszont a társkereső oldalakon vagy szexet akarnak, vagy ha nem akkor meg általban rohadt furcsák, szóval én még nem beszéltem olyan meleg emberrel aki normális lenne vagy olyan módon elcseszett mint én.

2017. okt. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
88%

80%-os! Tipikus budapesti tahó hozzáállás. "Ekkora különbség a budapesti és vidéki ember életvitele között". Oké, hogy a maga 2M-ós lakosságával Budapest a legnagyobb magyar város, de vidék és vidék közt óriási különbség van. Vidéki nagyvárosok a kisebb lakosság ellenére is struktúrában és mindenhogy sokkal közelebb állnak BP-hez, mint egy faluhoz... Jártál már Szegeden, Miskolcon, Pécsen, Debrecenben, Győrben, Székesfehérváron...stb? Nem ártana... Nem falusi életet élnek ők sem. A válaszoló, akivel kötekedtek, egyébként pont miskolci. Szóval ne kezeld már úgy, mintha egy 800 fős faluról beszélnél... Mert a felsorolt városok nem falvak, bármilyen hihetetlen is számodra.


79%-os, azért érdekes, hogy hatodéves orvostanhallgató létedre ennyi eszed van. Tehát ha az alma nem esik messze a fájától, akkor akinek nem sikeresek a szülei, az nem is tud "kitörni". Oké..

2017. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. :)
2017. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!