Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg fiu szexmániás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg fiu szexmániás?

Figyelt kérdés
Ahány fiuval eddig voltam mind csak a szexre akart menni, kivéve egy fiut, ő viszont rommá csalt amíg együtt voltunk, szoval kb ugyan ott vagyunk ahhol a part szakad. Nektek mi a tapasztalatotok? :) 18/F

2017. szept. 26. 18:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Szinte minden férfi szexmeniás ha meleg ha nem
2017. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát.. azt kell mondanom, hogy a 95%-uk igen. Mondom ezt úgy, hogy én magam is meleg vagyok. 6 éve vagyunk együtt a párommal. Ezalatt a 6 év alatt bizony volt egy olyan másfél éves időszak, amikor nem volt helyünk, így nem szexeltünk. Mégsem csaltuk meg egymást, nem haltunk bele a szexhiányba, és lám, mind a mai napig együtt vagyunk.
2017. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem minden meleg fiúra igaz.
2017. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
#2-es, Búvóhely.hu nem hiszem hogy nincs rá 4000 forintotok, 2-3 órára a város minden részén, én kb 10 helyen voltam volt ahol még pezsgő kád és is volt, mikro vna, francia ágy van, és a legcikibb az volt hogy egy hetero párral összekevetek minket a Corvin plázában, és ők kapták a szobánkat, de kb 5 perc és mi is kaptunk egy tökéleteset a dugásra, minden percét kihasználtuk...:)
2017. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem igaz, nekem amúgy sem az a fontos, hanem, hogy legyen kivel közös programot csinálni,összebújva filmezni ilyenek. 22F
2017. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

A Corvin közben kb 5 lakásban voltam ha nem többen, és mind jó volt!!

Én nem is tudom de sz azért épül az a sok plázalakás, hogy legyen hol dugni egy jót.

5000 szoktunk fizetni, és 3 órát maradhatunk.

Utána alapos tusolás és irány haza.

2017. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

4-es:

Első dolog: nem Pesten, hanem Miskolcon lakunk (mert bármilyen furcsa, Budapesten kívül is élnek emberek) :-)

Másik dolog: mint említettem, párkapcsolatról van szó, nem pedig arról, hogy alkalmanként összejárunk szexelni. Tehát a már említett másfél éves időszakban átlagosan heti 3-4 alkalommal találkoztunk. Ha 4.000-rel számoljuk, akkor ez hetente 11-16 ezer lenne. Így ha lett volna ilyen "búvóhely", akkor sem fizettünk volna a szexért, helyette beültünk valahova enni vagy sörözni.

2017. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem!Én például nem vagyok szexmániás.jobban tetszik az hogy összebújjunk dumcsizzunk izgassuk egymást .egyszoval én inkább a kényeztetéspárti vagyok.egyjo társsal sokmindent lehet csinálni szex nélkül is.ja és a végeredmény ugyanaz.gyönyör a köbön.!!!
2017. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

Búvóhely minden városban van szerintem, mintha említették is volna.

Én elhiszem hogy söröztek, esztek meg minden de én is öt éve élek a szerelmemmel és mi hetente háromszor anál-szex, napi egy orál sex, nehezen képzelném el hogy közbotrány okozás nélkül éljünk ha nem tudnánk sexuális életet élni.

Valahol csak alszatok nem, akkor el is lehet bújni egy kicsit.

Én meg őrülnék így komolyan.

2017. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Az első évben nekünk sem volt hol mert én szülőknél laktam mivel kiskorú voltam ő pedig meg másodmagával bérelt lakást, de megoldottuk mivel ő jól keresett, vett egyet és én azonnal odaköltöztem, de amíg nem tudtunk együtt aludni és egymás mellett ébredni, addig is eljártunk szeretkezni.
2017. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!