Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Tartós kapcsolatot, csak nőkkel tudok elképzelni, de már jó ideje fantáziálok arról, hogy milyen lehet egy fiúval szexelni. Félek attól, hogy később megbánom majd.Van aki hasonló cipőben van és kipróbálta? Nem bánta meg? 21/f

2017. szept. 24. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Velem ugyan ez van de még nem próbáltam fiuval
2017. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Próbáljátok ki!
2017. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Csak akkor tudod meg, hogyha kiprobálod. Söt, mind a két nemmel probáld ki, igy lesz viszonyitási alapod.

Lehet azért tudsz csak nökkel elképzelni tartos kapcsolatot, mert mindenkinek ezt verik a fejébe, a csapbol is ez folyik, ugyhogy már elhiszed te is. Csak épp az agyad mégis mást mond.

2017. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
#4-es, rengeteg biszex atmegy ezen a dilemman, es van benne egy kis felelem ezzel kapcsolatban, pl azert mert nem tudja teljesen elfogadni magat.
2017. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerinem inkább biszex vagy. Haladj fokozatossan. Pl elsőre közös hoki. Ha az megy akkor orál..stb.
2017. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem voltak, vannak biszex partnereim, sőt, van, akinek a barátnőjét is ismerem, de ő nem tudja, hogy a fiúja velem is szexel. Totálisan jól normálisan "működnek" a lánynál is, nálam is. Egyiknél rákérdeztem, hjogy nincs büntudata a bartánője felé. Azt válaszolta, hogy ha nővel csalná meg csak akkor. Nem értem, de biztosamn így van.
2017. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!