Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért linkek a tini meleg és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért linkek a tini meleg és bi fiúk?

Figyelt kérdés
A hétvégén 3 már korábbbi partneremmel beszéltük, hogy majd találkozunk. Azonban mind a három vmiért ellinkeskedte a talit. Úgy, hogy mondjuk az egyik előtte este még írt, hogy már alíg várja, hogy újra találkozzunnk. Csak én tapasztalom ezt a linkséget? Igyekszem nem felhúzni rajta magam, de azért bosszant, mert pl a mai délutánt is úgy szerveztem, hogy egy randi lesz, erre 1 órája kb lemondta. Pontosabban nem igazán reagál :D Ami nem új, mert volt már ilyen, csak érdekel, hogy én fogom ki mindig az ilyen passzív tini srácokat?

2017. szept. 24. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én 24 éves, dugásban aktív vagyok, és sokszor én is így viselkedem. Ennek nincs köze a kamaszkorhoz, de ahhoz sem hogy valaki passzív-e vagy más.
2017. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jellemtelenség vagy mi lenne akkor? Én is van, hogy nem vagyok kanos, de legalább nem szórakozok. Ha tudom, szólok, hogy nem lesz okés. Nem pedig tervezem 1 hétig a talit és lemondom. Vagy amit más csinál, hogy elérhetetlen vok, stb.
2017. szept. 24. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Amit a kérdésben írsz, a két utóbbi miatt.
2017. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Azért van ez,mert hiába beszélitek meg,senki sem fogja tudni megmondani,hogy x nap múlva y órakor lesz-e hozzá kedve.Velem is volt már így.Megbeszéltük,de mikor eljött az idő,még egy egyszerű beszélgetéshez sem volt kedvem,nemhogy szexhez.Máskor meg pont fordítva van; a világ végére is elmennék egy jó kefélésért.

30P

2017. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

4-esnek teljesen igaza van.

Azzal a kiegészítéssel, hogy lehet találtak nálad jobb pasit.

Vagy újat.

Sajnos ez van.

2017. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Jah! 5-ös vagyok.

Még annyit, hogy nem csak a passzívak.

Egy kutyák az aktívak is.

2017. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Hihetetlenek vagytok.


Nyilván, ha valaki ilyeneket csinál, az rossz ember, igaz? Kalodába való. Jellemtelen. Szemét. Verni, ütni való. Kínozni való. Megszégyeníteni való. Olyan ostobák vagytok, mint a fa szom magában.


Ennyi bennetek az empátia, azaz a képesség hogy a másik helyébe tudjátok képzelni magatokat?

El tudjátok képzelni, hogy valakinek vannak egyéb defektjei? Hogy nem olyan tökéletes ember, mint te vagy? Hogy a saját szégyenlősségének, öngyűlöletének, visszafogottságának a rabja?

Én azért mondok le sokszor találkozókat, mert nem vagyok biztos a magam szexualitásában, vagy mert szégyellem a testem/teljesítőképességem, vagy mert úgy általában elég visszafogott és öngyűlölő vagyok, hogy sokszor azt gondoljam úgy sem jönnék be személyesen a másiknak. Miért nem tudtok kicsit úgy gondolkodni, hogy más emberek is emberek, a saját gyengeségeikkel?

2017. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

A tiniknél tombolnak a hormonok és amúgy is érdekorientáltak.

Ha kefélést mondtak le és Bp-i vagy van ezer klub találsz magadnak.

Ha olyan randit ahol szerettél volna többet is, megtudni a partnerről, ílyen formán sikerült is.

Néha az ember a Himalájára is elmenne egy dugásért, vagy valakiért, máskor meg tényleg inkább szeretne egyedül lenni. Sokmindentől függ.

Bár 2-3 napra szerintem bőven lehet előre tervezni...

2017. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Velem is gyakran megtörtént ez, gyakran még írni sem képesek. Érdekes sok válaszadó rögtön abból indult ki, hogy csakis szexről szólhat a tali, ha nincs a szexhez kedve, akkor nincs is értelme. Ez azért elég sokat elárul a hozzáállásukról. Úgy is össze lehet futni a másikkal, hogy sima talinak indul és ha kedvet kapnak hozzá mindketten, történhet más is.
2017. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!