Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg 18-20 éves fiúk, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg 18-20 éves fiúk, nektek milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés
Külső belső is érdekel :)

2017. aug. 18. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon bejön ha gamer, szereti a véres filmeket, komoly, megis sétröhögöd mellette magadat. Ne legyen olyan sötét mint egy vakablak. Námam mindenképp kissebb, szemüveges, ha kicsit ügyetlen az nem gond, de ha béna es semmihez sem ért az kicsit gond. Ne legyen páva, oh es ne legyen nagyon szégyenlős.
2017. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 leirt engem:D kiveve h valszeg nemvagyok kisebb nalad:D hacsak nem vagy 185+ :D
2017. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aaron Rhodes a maximum, ő már túl jó nekem. Egy egyszerű, de mégis szép fiú is bejön nekem.
2017. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első kommentelő engem 100%-ban leirt 😅😅


hármas:ő tényleg nagyon helyes ^^

2017. aug. 18. 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Barna rövid hajú, 170-180 centi magas, nem túl lányos (!) srác. Testalkatilag legyen átlagos, kis felesleg sose baj, de az sem, ha vékony. Csak ne legyen csontváz. Ha látszik rajta, hogy meleg, nem baj, csak ne vigye túlzásba.

Legyen életvidám, legyen jó humora, és szeresse az én humoromat. Legyen olyan akit nem kapok meg azonnal. Ápolt legyen, és nem baj, ha valamennyire szőrös. Néhanapján legyen morcos és csak én tudjam megvigasztalni. Legyen romantikus, de perverz is valamennyire.

2017. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az első és az ötös válaszoló igazából teljesen leírt. (Alacsony (174cm), vékony vagyok (56kg), szemüveges vagyok és LoLozok de sok játékkal képben vagyok, és nézem a Trónok harcát aminél véresebb dolgot nem igazán lehet mondani. :D

Noha 17 éves vagyok remélem elfogadod a válaszom. :D

Én passzív vagyok, (még szűz vagyok, de csak a passzív oldal érdekel) ezért nekem az jön be ha nálam magasabb és erősebb, ami valljuk be ilyen adottságok mellet körülbelül minden másik fiúra igaz...Személyiségre legyen kedves, megértő, megbízható, vicces, és képes legyen kiállni másokért. Nagyon fontos nálam a intelligencia! Szeretek beszélni mindenféle dologról (politika,gazdaság,tudományok stb..) szóval legyen tájékozott. Illetve adjon magára, legyen fontos neki a higiénia (tiszta körmök, ápolt haj, ne legyen rajta túl sok fölösleg, pár kiló belefér, de annál több nem, nekem az egyenlő az igénytelenséggel.) Tudom kicsit úgy tűnik, hogy magasak az elvárásaim, legalábbis azok közül akikkel eddig ismerkedtem valami a felsoroltak közül hiányzott...és akármi legyen ezekből nem fogok leadni, mert ha lejjebb adsz az elvárásaidból és úgy döntesz, hogy beéred valaki "gyengébbel" akkor sosem leszel boldog. Remélem tudtam segíteni! :)

2017. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Külsőleg teljesen ő... vagy hasonló de mindenképp legyen cuki c:


Szereti az animéket, a játékokat ( c; ), bújós, furcsa, vicces, művész lélek, szereti a kpopot. kb ennyi

2017. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szoval

Legyen min 175+ legyen izmos de ne tul az az izomagy csak hogy legyen kigyurt legyen cuki karakteres arca ne legyen testileg szegyenlos szexben es ilyen erotikus romantikus dolgokban o iranyitson barmilyen haja lehet csak alljon jol neki es a stilusa legyen ilyen ne tul szines de azert ne emo-s kbennyi

2023. nov. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!