Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg fiu szexmániás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg fiu szexmániás?

Figyelt kérdés
Ahány fiuval eddig voltam mind csak a szexre akart menni, kivéve egy fiut, ő viszont rommá csalt amíg együtt voltunk, szoval kb ugyan ott vagyunk ahhol a part szakad. Nektek mi a tapasztalatotok? :) 18/F

2017. szept. 26. 18:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat! :) Én is inkább romantikus vagyok, és sajnos szingli. Nem is vagyok pesti ( mosonmagyaróvári vagyok) szoval nincs tul sok meleg fiu a környéken :/ Ez a búvóhelyes dolog bejönne, de kellene hozzá partner :)
2017. szept. 26. 19:53
 12/30 anonim ***** válasza:
85%

Ismerkedj, néha gyere fel Pestre!

A páromat én is bulihelyen ismertem meg, igaz hogy idősebb nálam 14 évvel de én nem bánom a dolgot, nagyon romantikus a kapcsolat, ő dominánsabb de édesen :)

2017. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%

2-es és 7-es vagyok.

Nos, a már többször említett másfél év alatt nyilván mi is megragadtunk minden alkalmat, hogy egymáshoz érhessünk. Kerestünk eldugott, bokros helyeket, de azért télen, a mínusz 10 fokban például nem túl élvezetes bármit is csinálni, meg egyébként is, ruhában, álló helyzetben nem úgy esik semmi, mintha egy lakásban, kényelmes ágyban lennénk. De ezeket mégsem számítom szexnek, csak szükségmegoldásnak. Lényeg ami lényeg: nem lettünk mentálisan betegek, nem szenvedtünk szervi károsodást a szex hiánya miatt, s idén leszünk 6 évesek. :)

2017. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ez nekem fura.

Inkább fizetnék meg egy3+ hotelt hetente minthogy sex nélkül éljek.

Az erdő mező hegyek völgyek meg fel sem merült bennem mint lehetőség...

2017. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Láthatod, mennyien" lehurrogtak" amiatt, hogy másfél évig alig-alig szexeltem a párommal, és SENKI sem dicsért meg, senki nem írta azt, hogy nahát, milyen becsülendő, hogy egy meleg pár ilyen mostoha körülmények között is ilyen szépen kitart egymás mellett. Szóval a hűség, a monogámia a mi világunkban (amint látom) nem számít erénynek, szóval összegezve az eddigi válaszokat, a kérdésedre az a válaszom, hogy IGEN, (majdnem) minden meleg fiú szexmániás. :)

2017. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem lehurrogás, hanem egy abszurd tény amire én huszas éveim elején járó srác nem tudok felfogni még akkor sem ha én is évek óta a pasimmal élek, konkrétan nála, összeköltöztünk.

Sexmániás az aki a bokorban is akárkivel, aki nem érti hogy nem lehet a szerelmével másfél évig együtt fizikálisan, mert ez egy szélsőséges szituáció amit ép ésszel-23 évesen nem tudok felfogni.

2017. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%

Értem... akkor kíváncsian várom, hogy hogyan kellett VOLNA megoldanunk ezt a helyzetet. Ezalatt a másfél év alatt mindketten a szülőkkel éltünk, akik nem túl elfogadóak, így az, hogy egymásnál aludjunk, eleve esélytelen volt. Anyagilag akkor olyan helyzetben voltunk, hogy nem engedhettük meg magunknak a 4.000 Ft/szex dolgot. Igen? Akkor mégis hogy oldottuk volna meg a rendszeres szexet? Mentünk volna minden héten valamelyik haverunk nyakára hogy Hé, menj már el otthonról 2-3 órára, hogy a szobádban szexelhessünk? Mi olyan felfoghatatlan ebben? Pedig kívántuk egymást elég rendesen már akkor is, mégis kibírtuk. Ezt hívják önuralomnak, ha jól tudom. Elmondom neked, hogy mielőtt a párommal összejöttem, előtte fél évig szingli voltam, és képzeld, ezalatt NEM szexeltem senkivel, mert én csak azzal szexelek, akivel komoly kapcsolatom van.

Ilyen gondolkodással ami neked is van, ne csodálkozzunk azokon a sztereotípiákon, amik a köztudatban élnek a melegekről, vagyis azokon, hogy a melegek szexmániások, képtelenek hosszútávú kapcsolatra. Ja, és nem utolsósorban köztünk melegek között a leggyakoribbak a nemi betegségek pont emiatt, mert a legtöbb meleg képtelen bírni magával. Tisztelet a kivételeknek természetesen!

2017. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ezen igazán nem kell összeveszni. Az én korosztályomban -nemi öntudatra ébredés, rájössz melyik csapatban játszol- nyílván mindenki ki akar próbálni ezt azt. Csak sokan már elmennek k*rvába amikor ezt minden nap mással csinálják. Én is ugy vagyok ezzel az erős mezős dologgal hogy basszon ott a kecske, de én csak az ágyban :D
2017. szept. 26. 21:26
 19/30 anonim ***** válasza:
85%
Nézz körül Jánossomorján ;)
2017. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

68%-os!

Az én gondolkodásom asszem teljesen normális!

Egy 17 éves srác nem bírja sex nélkül, és nem normális 1,5 évig szex nélkül élni. Asszem kevesen bírnnák...

Biztosan más az életviteled, az anyagi helyzeted, mert nekem/nekünk ez a havi 40-60 ezerre rúgó összeg nem okozott problémát.

Úgy látszik tényle hatalmas szakadék tátong egy Bpi- és egy vidéki ember életvitele, mentalitása, vilálgnézte között.

De ha csak a sexre, szexuális életre vetítjük ki a dolgot, másfél év szex nélkül én személy szerint nem bírnám ki és nem akarom kibírni.

Mi is 5 éve vagyunk együtt, és előtte sem volt meg a fél Bp-minden irányból, pedig a kinézetemmel nincs baj....

2017. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!