Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt közületek valaki ismert/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt közületek valaki ismert/ netán híres, világhíres partnerrel szexuális kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem olyanra értem akit reggeltől estig nyom a média világszerte és van az Instán 10millió követéje, hanem aki saját szakmáján belül ismert a világban jegyez a wiki akár újságíró, akár komolyzenei előadó bárki.

2017. szept. 26. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Legjobb barátnőm egy nagyon híres politikussal. :)

Csak szexkapcsolat volt. Az embernek volt (van) több játékszere is.

2017. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De az heteroszexuális kapcsolat volt :)

Én homoszexuálisra gondoltam és azt is megmondom miért kérdezem.

Amszterdamban élek és egy elég ismert feketebőrú dalszövegíró megkörnyékezett egy 'elit" klubban-3 hónap volt mire bejutottunk egy haverommal- nem jött be elutasítottam és ha lehet így mondani 'kidobtak" a klubból röviddel utána....

Volt valakinek hasonló élménye?

2017. szept. 26. 18:32
 3/11 A kérdező kommentje:

Ki volt?!

Egy amcsi, nagydumás koromfekete lemezkiadó és dalszövegíró-producer aki kb kétszer annyi idős mint én.

Klubba bejutottunk, vettünk két nagyon finom de túlárazott koktélt darabját 25 euróért!, és táncoltunk ahogy mások is, aztán még két koktél és tánc és ismerkedés.

Aztán a VIP részlegből odajött hozzám egy ipse hogy valaki meg akar velem ismerkedni ezt kb olyan elánnal tette mintha a világ adománya lenne aki őt szalajtotta hozzám.

Nem mentem a VIP részlegbe mert arc nélkül emberhez a haverom nélkül nem megyek- hogy utána meggondolja magát és kidobjon.

Ő jött ki hozzám- bár ne tette volna.

Tetszettem neki mert nem voltam 20 éves szőke, vékony, nem túl magas.

Nyakába kb egy lakópark értékű gyémántokkal kirakott valami ami súlyra sem volt kevés.

Nyomta azamcsi angolt amit én nem igazán értettem de a lényeg az volt, hogy ha én elmegyek vele máshova is szórakozni- kint vár a limo- akkor a haverom is jöhet (ergo őt is megdugja majd valaki elmegy kategória)

Elutasítottam mondtam hogy holnap az utsó napom Amsterdamban és fáradt vagyok szeretnék hazamenni tánc utána aludni.

Kb 10 perc múlva a klub egyik menedzsere személyesn kidobott hogy most mehetek aludni, a haverommal együtt.

Pár száz euróba fájt a dolog, de én azzal az emberrel soha a büdös életbena feka farkát belém nem vájja.....................!!!

2017. szept. 26. 20:11
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyébként 5000 € ajánlott egy éjszakáért, tehát arra kellettem neki.

A pacák ismert a haverommal lecsekkoltuk több világhíres énekes mögött is áll producerként stb.

Nevét nem fogom elárulni...

2017. szept. 26. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy volt osztálytársam, akiről évek múltán kiderült, hogy nem a lányok érdeklik, és velem is együtt volt, mesélte, hogy egy korábbi tévés személyiség / színházi színész / énekes volt egy időben a partnere, de szakítottak, mert az ágyban egy agresszív idióta volt.
2017. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az illető nem házas, nincsenek gyerekei!

Nálam több mint 20 évvel idősebb, ergo 40-43 éves.

És koromfekete :)

2017. szept. 27. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha már a kérdező is azt írja, hogy "nem árulja el a nevét" az illetőnek, akkor miért tette föl a kérdést egyáltalán?

És senki nem is fogja elárulni, remélhetőleg, hogy kivel feküdt le, mert azért betyárbecsület is van a világon!

2017. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
10-es: jogos, szerintem csak villogni akart, meg egy-két nevet kiszedni másokból, hátha van valami hülye, aki elmondja, kinek az ágyában ébredt másnap reggel...
2017. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű hogy kamuzik a kérdező... Mi van, igy gyűjtenéd az infót hogy kire szállj rá, hátha eladhatod valamelyik bulvárszarnak amit megtudsz?
2017. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Balettművész, koreográfus, tánctanár.

Nem jó emlék.

2017. nov. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!