Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igen igen tudom ezer ilyen...

Igen igen tudom ezer ilyen kerdes van! De hogy legyel ismert/híres?

Figyelt kérdés
Kicsit mesélnék. Alsóban és felsőben is általában én voltam a közeppontban amit egyáltalán nem értettem hiszen vissza húzódó voltam. Felsőben elég sokan gyűlöltek szavakkal és tettileg is bántalmaztak mert én nem alakalmazkodtam hozzajuk azaz nem voltam olyanok mint ők. Nem voltam rossz.. ne értsétek félre! Csak nem akartam olyan hazug álszent lenni mint pár ember igy oszinte voltam. Depressziós lettem. Nagyon nehezen de tultettem magam rajta... megakartam mindenkinek mutatni hogy vagyok valaki es nem tehetik meg azt velem amit! Megerősödtem! Ma már tizedikes vagyok ! És az utálóim szinte futnak utánam. Nyalnak! Nem is ez a lényeg... Alapjábol véve ha én bekerülök egy közösségbe onnan kitűnök! Talán a vörös hajam es a hófehér bőröm teszi vagy talán mert mas a viselkedésem mint a mai tiniké. Érzem hogy van bennem valami! Szeretnék kitörni a falusi unalmas kis éltemből! Szeretnék külföldre majd kiutazni es ott elindítani valamit! Szerintetek mit kéne tennem? Lenne esélyem?
2017. júl. 28. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van esélye csak kitartás és ambíció kell hozzá. :)
2017. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MINDEN tini azt gondolja magáról, hogy nem olyan, mint a többiek.

Szép és jó az élet, amíg csak abból áll, hogy suliba jársz és a többiek hülyeségével foglalkozol.

Járd ki az iskolát, végezz el egy szakmát, dolgozz, alapozd meg az életed, tartsd el magad, és utána gondolkozz el rajta még egyszer, hogy tényleg olyan különleges vagy e.

Szeretnél elindítani valamit... ez csodás... és mit? Értesz valamihez, vagy csak vörhenyes vagy? Jól színészkedsz? Csodásan énekelsz? Tudsz írni? Vagy bármi? Vagy mégis mivel szeretnél híres lenni? Az kevés lesz, hogy már tizedikes vagy...

2017. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden tini azt gondolja magáról, hogy nem olyan mint a többiek, és ez azért van mert nem olyanok mint a többiek. A környezetük viszont végig azt a példát mutatja nekik, hogy az egyetlen út olyannak lenni mint mások. Pedig ők mások! :) Aztán ha suli után tanulsz, dolgozol, megalapozod az életed és valahogy sikerül eltartani magad (amihez sokszor és több ponton meg kell törni), elgondolkozhatsz rajta, hogy tényleg olyan különleges vagy-e. És tudod tarts bárhol ebben a nyomorult életben, ha azt amid van úgy érted el, hogy közben másoknak nem ártottál , a válasz az lesz, hogy igen, különleges ember vagy. Ahogy most is az lehetsz. Kinek akarod ezt bizonygatni? Nekik akikről itt írsz, vagy az egész világnak? Szerinted számít? Dehogy számít! Persze most úgy érzed, hogy ez valamiféle elégtétel lenne, de nem lenne. Aztán mire erre rájössz, már elpazaroltál egy fél életet olyan dolgokra amit mások elképzeléseinek visszaigazolására tettél, és gondolkodhatsz azon ki is vagy te valójában, meg mit is akartál kezdeni az életeddel. Hagyd a francba, ha olyan vagy aki kitűnik, kitűnsz majd akárhonnan, akármit is csinálsz. Ha valóban van benned valami, akkor az meg fog mutatkozni valahol, ha akarod ha nem. Legyél hasznos, ne bánts senkit, maradj életben, ha ez sikerül már többre vitted mint azok akiknek annyira meg akarod mutatni mennyivel többet érsz náluk.
2017. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!