Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az agglegények akiknek sose...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agglegények akiknek sose volt senkije, egyedül élnek zárkózottak, ők valszeg melegek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én special nem. Én impotens vagyok tinikoromtól.
2017. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A melegek meleg párkapcsolatban érnek, a heterok hetero párkapcsolatban élnek. Akinek nincs senkije az valószínűleg nem is akar senkit. Vagy szerencsétlen hülye. Most ezen mi olyan nehéz?
2017. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor én szerencsétlen hülye vagyok 😭😭
2017. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Sose volt senkim és hetero vagyok.
2017. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát... ha az "agglegény" alatt a 40 fölöttieket értjük, akkor igen, egész biztos sok meleg van köztük.

Gondold el, az ő fiatalkorukban még nem volt internet, így nem volt lehetőségük ismerkedni, ráadásul akkor még a különköltözés sem volt divat (csupán ha megházasodtak), így maradtak agglegényként.

2017. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Párját ritkitó ökörség az utolsó.
2017. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

#5

Ilyen marhaságot, mint amit írtál, ritkán olvasok. Miért kell internet az ismerkedéshez? Én már az idősebb korosztályhoz tartozó vagyok, és internet nélkül is megoldottam az ismerkedést. És nem csak én, hanem mindenki, aki ismerkedni akart. Nem azért lesz agglegény, vagy vénkisasszony valaki, mert meleg, vagy leszbi, hanem mert nem tud, vagy nem akar maga mellett elviselni senkit. Ettől még szexel a legtöbbjük, csak nem élnek párkapcsolatban. Nekem van agglegény ismerősöm, többet szexel, mint én párkapcsolatban.

2017. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Na nehogy már bemagyarázzátok nekem, hogy a melegeknek nem kell internet az ismerkedéshez. Én akárkit ismerek, mindenki az internet segítségével ismerkedik. Ha egy idő után ki is alakít egy meleg baráti kört valaki, amely után már személyes bemutatással is ismerkedhet, a kezdő lökést akkor is az internet adja meg.

Nem a budapestiekről kell beszélni, nekik régebben is nagyobb volt a mozgásterük. Egy vidéken élő meleg azonban hogy ismerkedjen? Van néhány bátor kivétel, aki képes leszólítani azt, akiről azt sejti hogy szintén meleg, de a nagy átlag ezt nem meri megtenni. Így számukra az egyetlen lehetőség az internet.

Ha visszamegyünk az időben, mondjuk az 1950-es évekbe egy kisebb faluba. Egy ott élő 20 éves meleg mégis hogy ismerkedjen, ha akkor még nem volt internet? Ha annyira okos itt mindenki, akkor vázoljátok már fel, milyen ismerkedési lehetőségei voltak egy 1950-es években, falun élő, 20 éves melegnek?..

2017. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Kérdezőnek: Vagy csak így boldogok... Sokaknak nem fekszik a párkapcsolati mizéria, ezért nem is mennek bele.


9-esnek: 1950, "Zsupszakulcs" falva lakosa Józsi, két hete betöltötte a 20-at. Józsi titkolja, hogy meleg, mert a kicsi falu közösség nem átallja a másságot. Ennek ellenére elszánta magát, hogy ő párkapcsolatban fog élni egy férfival, ami sok fejtörést okozott neki. Mivel tudta, hogyha a faluból szerez is valakit, nem biztos, hogy bátran együtt lehetnének, azért tervet szőtt: A továbbtanulás nehézkes lett volna számára, de egy másik megoldást talált magának, hogy elhagyja a falut. Méghozzá a katonaság! Józsi nagyon elszánttá vált, hogy elmegy a katonaságba, amiben a szülei nem is akadályozták meg. Ahogy bekerült az akadémiába, igen nagy kitartásról és szorgalomról adott tanúbizonyságot. Ezt előléptetéssel díjazták számára. Nemsokkal később kiderült, hogy Józsi egészen jó a taktikákban, ugyanis jól tervez előre a dolgokban. Miután a katonaságban elért egy kellő rangot, amihez kapott egy lakást Pesten, Józsi lazított és elfoglalta azt magának. Berendezkedett és elkezdte járni a várost. Egy barátjától a katonaságból, szerzett hírt egy pletykáról, hogy hol is ismerkednek Pesten a melegek. Nemsokára el is ment oda és megismerkedett Péterrel, akivel még ma is boldogan élnek, ha meg nem...

(Legyen egy kis kreatívság benned kérlek. A legegyszerűbb mód az volt, ha elérik, hogy egy nagyvárosban tovább tanulnak, nagyvárosban dolgozni mennek, vagy, hogy elérik azt, hogy legyen itt szállásuk.)

Igen manapság szinte mindenki neten keresztül ismerkedik, DE nem azt jelenti, hogy nem lehetne anélkül... A net csak játszi könnyedségűvé teszi a lehetséges partnerek felkeresését (sajnos, nagyon sok alkalmatlan egyén is beleesik a képletbe mellettük).

Egyébként is ismerek olyat, aki vidéki városban él, és rengeteg meleg leszólítja, pedig nem is látszik rajta, hogy meleg... Kocsmában, buliban, utcán. Ő egyszerűen csak mázlista, vagy ez a szuper ereje.

2017. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, persze minden Józsi elment katonának.
2017. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!