Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nem szoktátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktátok magatokat egyedül érezni csak azért, mert mondjuk melegek vagytok? Vagy ez csak még az elfogadás kezdeti szakaszában van?

Figyelt kérdés
Számomra néha nehéz, mert mintha egyik baràtom sem tudná az én szememmel látni a világot.

2017. jún. 29. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem igazán fog változni. Legalábbis az érzés meg fog maradni.
2017. jún. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is magányos vagyok mióta élek.
2017. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen àtérzem a helyzetedet, olyan, mintha lenne egy üvegfal köztem és a többi ember között, és így lehetetlen őszinte és mély kapcsolatokat kialakítani. Meg zavaró, hogy mindenki a képembe nyomja a "tökéletes" heteró életét (pàrkapcsolat, gyerek), engem meg mivel sokan szinglinek hisznek (pedig már rég nem vagyok az), teljesen komolytalannak tartanak. De megpróbálok úgy élni, hogy nem akarok másoknak megfelelni, persze ezt mondani könnyebb, mint teljesíteni.

Egyébként pedig nem hiszem, hogy itt az elfogadás korai fàzisàról van szó, van egy ismerősöm, aki màr 20 éve elfogadta magát, mégis szokott így érezni, sőt, azt mondta, hogy a karrierjében is érez egy üvegplafont, pont azért, mert szinglinek tartják.

Most lehet fölöslegesen belekevertem ezt a szingli témàt, de végülis ez is ideillik abból a szempontból, hogy a rejtett magánélet miatt sem lehet teljes értékű kapcsolatokat kiépíteni.

És bizony úgy érzem, hogy a "beavatottak" sem tudják igazán atérezni azt, hogy minden nap milyen kis bosszúsàgokon kell keresztül esnünk, csak azért, mert melegek vagyunk.


23f

2017. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Jó rövidfilm :D


Én nem amiatt érzem magam egyedül, mert meleg vagyok, hanem mert egyedül vagyok. Tipikusan remete típusú ember vagyok (így nyári szünetben legalábbis), mert amíg nem keresnek, addig én sem keresem a másikat. Legyen szó barátokról, családról. De ha barátokkal vagyok, akkor nem érzek olyat, hogy kívülálló lennék (bár azért már néhányan tudják rólam, így lehet, hogy más).

2017. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Én csak részben érzem magam egyedül azért, mert meleg vagyok. Introvertált vagyok, nehezen barátkozom, de utána túlságosan ragaszkodni kezdek valakihez, ami néha eltaszítja őket. És nem kizárólag a szexualitásom miatt. Történtek olyan dolgok áltsuliban, ami miatt bezárkóztam, illetve az ember természete is nagyban befolyásolja. De még ennek ellenére is hiányoznak az emberek az életemből.
2017. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jajj az a film valami nagyon jó. Köszönöm 😊 nagyon tetszett.

És természetesen mindenkinek köszönöm a válaszát is!

Én párkapcsolatilqg érzem kissé egyedül magam, mert úgy más, ami kellene hál' Istennek meg van. De annyira hiányzik egy pár, egy valaki, akivel azt mondhatnám, hogy "igen õ a családom és miatta kell minden nap haza mennem és küzdenem".

2017. jún. 30. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
nem. elégedett vagyok az életemmel és boldog. nincs most barátom de ettől még nem fogok elmerülni az önsajnálatban
2017. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
De, folyamatosan. Főleg amiatt van mert amikor az ember még tini vagy esetleg olyan környezetben van ahol kevés az LMBTQ ember, akkor izolálva érzi magát. Legalábbis engem nagyon zavar, hogy a pár meleg ember akiről tudok a suliban, vagy nem kedvelhető, vagy elballagott, vagy pedig semmilyen más közös pont nincs köztünk. És ez összesen kb. 5 ember. Valószínűleg amikor idősebb leszel és tudsz majd nyíltan barátkozni más melegekkel, akkor már jobban fogod magad érezni és kevésbé egyedül. Ajánlatos kimenni emellett a Pride-ra is, ott elég sokan lesznek melegek, ki tudja, lehet összebarátkozol másokkal.
2017. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
és az én válaszom miért nem jó?:D valakit zavar hogy én jól érzem magam?
2017. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!