Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nem szoktátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktátok magatokat egyedül érezni csak azért, mert mondjuk melegek vagytok? Vagy ez csak még az elfogadás kezdeti szakaszában van?

Figyelt kérdés
Számomra néha nehéz, mert mintha egyik baràtom sem tudná az én szememmel látni a világot.

2017. jún. 29. 23:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán igen. Leginkább, azért mert nem vagyok a "tipikus"(kinek mi) meleg. A legtöbb ember nem sejti, hogy meleg vagyok és én magam is inkább olyan emberekhez vonzódom akik "normálisak"(úgyszintén kinek mi) így nem csak azzal kell számolnom, hogy meleg legyen a partnerem, ami valjuk be eléggé megcsappantja a rendelkezésre álló emberek számát, hanem azzal is hogy kipuhatoljam hol vannak a hozzám hasonló melegek. A hozzám hasonlóak szeretik véka alatt tartani a szexualitásukat.
2017. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!