Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Helyes és jótestű meleg/bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes és jótestű meleg/bi srácok, ti voltatok már macis fiúval?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 16:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Az meg különös pikantériája a dolognak, hogy a kérdező is kivonja magát a helyes és jótestű fiúk halmazából. Ami arra utal, hogy ő is elismeri, hogy kevésbé jól néz ki.
2017. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Hat az biztos hogy en se vagyok a legvekonyabb de legalabb jolnezek ki es meg sose szexeltem macis pasival csak izmosakkal es vekonyakkal es ami az egeszbe a jo hogy ok kerestek meg :)
2017. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A kérdésre írt későbbi válaszokat csak most látom. Most újra kiemeltem a kérdést, írjatok nyugodtan. :)


Köszönöm a kedves kielemzéseket utolsó (előtti), ezek szerint te lefeküdnél magaddal? :) Való igaz, DAGADT VAGYOK, a kérdés is ezért fogalmazódott meg bennem, hogy ennyire esélytelen korombeli jó palikkal ismerkedni így?

2017. dec. 21. 17:51
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Nemtudom vonatkozik-e rám, én még semmilyen fiúval nem voltam de lehet kipróbálnám :D Az sem zavarna ha macis volna.
2017. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Meghogy a vekonyak tesznek a tulsuly ellen... Hagyjuk mar, legtobbjuknek elkepzelese sincs arrol milyen az mikor ugyanannyi kajatol egy macisabb elhizik, o meg vigan elvan. Fingja sincs sok vekonynak mi az hogy dieta es odafigyelni a kajara, mert genetikailag vekonyak. De amugy ez a mindenki sajat sulycsoportjaban ismerkedjen is hulyeseg, szamtalanszor volt ra pelda hogy bejottem fullos pasinak ugy hogy nagy hasam volt. Ez a kijelentes is csak tipikus, magukat jo pasinak tarto, kovergyulolo melegek szajabol hangozhat el. :D
2017. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Voltam már többször is, sőt, volt már macis testalkatú barátom is. Ha már kórosan túlsúlyos, az azért nem tetszik, de egy kis felesleg, pocak engem nem zavar. A személyisége ugyanúgy lehet megkapó. :)


28/F (meleg)

2018. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó. :)
2018. aug. 26. 03:39
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Itt is egy helyesnek mondott kissé macis (100kg)srác, akit szintén dagi, nagyon dagi srácok izgatnak 😋
2018. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Én macis vagyok, de igazán csak a sportos fiúk izgatnak fel, nagyon nehéz találni olyat aki maci kedvelő... sajnos
2018. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, vagy akinek nem jelent problémát.
2018. okt. 2. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!