Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti összejönnétek egy buddhista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy buddhista sráccal?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg és totálisan oda meg vissza vagyok érte. :D

Olyan békés. :)

Mármint... Én elég hisztis vagyok, mit ne mondjak... :D

És olyan édes, mikor mosolyogva hallgatja azt is, ahogy neki hisztizem. :D

Egyszerűen lehetetlen vele összeveszni. Mert minden gesztusából az a mélyről jövő jóság és kedvesség sugárzik.

Homofóbokról véleménye? Meg kell őket hallgatni, mert senkire nem lehet rákényszeríteni semmit.

Hihetetlen, hogy azon sem akad ki, hogy legszívesebben kivégeznék. :D


Nem tudom, eljutok-e valaha ilyen szintre. Mármint hogy teljesen elfogadjam a világot, és a másokon segítés vezérelje minden tettemet.

De mindemellett ő teljesen tisztában van a hatáskörével. Soha nem szól bele senki dolgába azon az alapon, hogy segítsen. Ha kérdezik, elmondja, amit gondol, ha kérik rá, tettleg is segít és ennyi.

Szóval nagyon imádom. :D

24/aktív


2017. jún. 28. 09:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A legcukibb az volt, mikor belerúgott az asztal sarkába. :D

Elvörösödött a fájdalomtól, mosolygott, vett egy mély levegőt és leült beszélgetni. xD

2017. jún. 28. 09:16
 2/14 A kérdező kommentje:

asztal lábába* xD

Bocsi, a láz beszél belőlem. :/

2017. jún. 28. 09:26
 3/14 Kisumi ***** válasza:
100%
Miért ne jöhetnél össze vele? Az, hogy milyen kultúrát képvisel szerintem nem akadálya egy kapcsolatnak. Ha szereted őt így akkor hajrá.
2017. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ami tényleg csodálni való benne, hogy azokkal szemben is képes alázattal, szeretettel és tisztelettel viseltetni, akár elítélik, megalázzák akár nyilvánosan is.

Ez nekem abszolút nem menne, nem bírom elviselni, ha megaláznak. Ő viszont sosem veszti el a méltóságát, ebből kifolyólag. Hihetetlen a pali. ^^


Jaaa, nem is azért kérdeztem, mert nekem támadtak kétségeim. Azért, mert kíváncsi vagyok, ti hogyan vélekedtek erről. :)

2017. jún. 28. 09:35
 5/14 Kisumi ***** válasza:
100%
Én összejönnék vele, a leírtak alapján, szimpatikus személy.
2017. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is összejönnék vele.
2017. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Siman.

Bar a szemembe nem vallas igazan, de a legjobb eszmei ertetekek alapjan eli az eletet, az tuti.

Nagyon szimpi

2017. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%
Buddhisták úgy tudom, csak gyermeknemzés céljából szexelhetnek, ha melegek vagytok, akkor ennek az esélye 0.
2017. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A szerzetesi életben valóban, ott tilos az egynemű szexuális aktus is. Ennek ellenére a buddhista egyház nyíltan támogatja a melegházasságot, a jogegyenlőséget.


Node a kérdésre térve... Ahogy elnézem, nem az a típus, aki teljesen lemondott a világi javakról. :)

Én beleugranék a helyedben. :)

2017. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Meleg buddhista. Ööö
2017. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!