Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal srácok! Ti összejönnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok! Ti összejönnétek egy milliárdossal?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
Én igen. Arra használnám, hogy segítsen beindítani valami üzletet és amikor összejött a szükséges pénzmennyiség elhagynám.
2017. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok meleg de a pénzért simán csinálnék bármit. :D 23/F
2017. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Nincs annyi penze, hogy seggbe tegyen. Nemhogy egy embernek, de a vilagon se. Tzdom hihetetlen ez a sok ratyinak, de vannak ilyenek mint en a bolygon tobben is.
2017. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lassmich Ruhe ***** válasza:
74%

Nem vagyok meleg, de úgy gondolom van az a pénz, amiért az ember bevállal dolgokat. Most gondold el, ha eleresztheted az agyad, és bármekkora összeget mondhatsz.

Teszem fel meg lenne oldva a kölkeim jövője csak azért mert pár alkalommal megtosznak? Ezért simán.

2017. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

- Nincs az a pénz.

- Százmillió forint.

- Akkor van az a pénz. D

2017. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Vajnáné, te vagy az?😂😂😂
2017. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Önmagáért a tényért, hogy milliárdos, nem. Tavaly randiztam egy sráccal, valami elképesztően gazdag volt a családja. Csak abban az évben legalább 15-20 országban volt nyaralni, mindene irtó drága volt, a belváros egyik legjobb környékén volt egy lakásuk a tesójával, bejárónővel meg minden... Szerintem milliárdosok voltak az alapján amit láttam az életéből és őszintén szólva zavart a dolog. Nem vagyok szegény én sem, középosztályból származom, de eléggé zavaró volt ez a hatalmas különbség az anyagiak terén. Végül 2 vagy 3 randi után inkább hagytam a dolgot, mert annyira nem is voltunk egy hullámhosszon.


21/F

2017. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Én nem. Párkapcsolati céllal legalábbis nem. Akinek annyi pénze van hogy milliárdos legyen, az valószínűleg nem a napi 8 órás munkájából szerezte a pénzét, ez pedig nekem nem jön be. Nem beszélve arról, hogy milyen nagy alá-fölérendeltségi viszony alakulna ki a pénz miatt.

Szóval kapcsolati céllal semmiképp, de sima szex céllal, ha nagyon összepasszolunk, akkor talán igen.

2017. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Csak azért mert pénze van nem jönnék össze vele, viszont csupán ez kizáró indok sem lenne, mint az előző válaszolónál. Én nem várnám el, hogy bármit is vásároljon nekem, mert baromira nem érezném jól magam, és lehúzásként élném meg, DE ha olyan közös programokat akar csinálni, ami az ő pénztárcájához van méretezve (nyaralás Dominikán, Balin, vacsora méregdrága éttermekben etc.), akkor fizesse csak ki, mert sajnos én nem tehetem meg, és én beérném egy Európán belüli nyaralással, és a kedvenc kínaizómmal is, amiket magamnak is ki tudok fizetni.
2017. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Az lemaradt, hogy én is 21/F
2017. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!