Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal srácok! Ti összejönnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok! Ti összejönnétek egy milliárdossal?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem helyes ilyen téren eszerint dönteni :)) De ha ez a kérdésed akkor igen én összejönnék vele, de persze csak ha nálam nem sokkal idősebb vagy fiatalabb, meg kell jegyeznem ez nálam bármilyen személy esetén kritérium, nem tudnék nálam 20 évvel idősebbel vagy fiatalabbal együtt lenni, a max korhatár 5-6 év (nem mondom, hogy nincs kivétel, hisz sosem lehet tudni).

Ahogy a többiek is mondták, azaz írták, engem is zavarna néhány dolog. Alkalmazkodom bármilyen helyzetben, viszont ha pénzesmami és pénzespapi előtt meg kellene játszanom az átlagos nem kiemelkedően helyes vagy valami, de Harvardon jogot hallgató kétszáz okleveles szegényfiút, aki mindent a fiacskájuk boldogságáért tesz, és igazából róla mindenki tudja, hogy a státusz és anyagi javak megszerzése céljából teszi szét, akkor biztos, hogy szóba sem állnék az illetővel. Na meg én gyerekkorom óta dolgozom, a munka számomra nem szégyen és én megelégszem mindennel amit magamnak megtudok keresni, nem igaz, hogy nem fogadnék el tőle egy számomra kedves dolgot, vagy egy meglepetést pl. az évfordulónkra, de ha megbánt akkor ne egy új Range Roverrel engeszteljen, nem vagyok plázapi**a :D

Emellett semmiképp se legyenek az anyagiak a fő témánk, mert az régen rossz. Csak legyen kedves, aranyos, foglalkozzon velem és támogasson. És én szeretni fogom 110%-ban :D Kicsit hosszú és csapongó, remélem azért megértitek :)

2017. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is lemaradt a korom :D 18/F
2017. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha kivisz amerikaba barmit...😢😢😢😭😭😭
2017. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt évekig ilyen jellegű kapcsolatom. Támogatóm.

Hívott pár órával előtte, akkor smink női ruha fel, volt hogy csak egy gyors orálra jött fel, de volt hogy egész éjjel d*gott, szerencsére jó is volt vele a szex, mert szinte naponta járt hozzám.

28/crossdresser

2017. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Én nagyon mélyen a létminimum alatt éltem, és ez az utóbbi pár évig nem is változott. Most mondhatom, hogy felső középosztálybeli család vagyunk, köszönhetően egy nagyon jó állásnak édesanyám részéről.


Szóval kaptam hideget-meleget e téren. És amit mondani tudok: Móricz Zsigmond: Hét krajcár... :)

Persze jó, ha van, de számomra teljesen semleges dolog az, hogy kinek mennyi pénze van. Egy nyikkanás nélkül elélek én száraz kenyéren és vízen is. :)

16/passzív

Valamint: bocsi a késői válaszért. xD

2017. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2017. aug. 24. 14:57
 17/22 ZoltanAnglia ***** válasza:
63%
Csak azert mert milliardos...nem buntetnem...ha fiatal es jo pasi akkor igen.
2019. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem kéne kétszer mondania semmit :D
2019. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
hacsak arra lennék jó neki hogy kettyinteni van kedve odajön aztán elmegy mindenféle érzelem nélkül akkor nem. másképp ha tényleg szerelmes lenne és én is akkor miért ne.
2019. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

Persze, miért is ne. Sőt még az is lehet hogy simán beleszeretnék :)

24/passzív

2019. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!