Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ti szoktatok beöntést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok beöntést kapni? 22F

Figyelt kérdés

#ánusz #meleg beöntés
2017. febr. 24. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam magamnak mielőtt magammal játszom, egyáltalán nem vészes egy dolog!
2017. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pl, de szerintem mások is, anális kényeztetés elött alkalmazom.

17F

2017. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Hogy érted hogy kapni?? Ezt az ber vagy magának csinálja, vagy ha nem akkor az már az enyhe perverzió kategória... persze van akit ez izgat. Még adott esetben ha csak ilyen anális játszadozás a partnerrel a kádban, úgy hogy előtte már kimosakodtam, el tudnám képzelni. De azt hogy a partnerem végignézze, ahogy a fenekemből kimosom a .... na azt nem.
2017. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tegnap csináltam.

Mivel imádok a lyukszimmal játszani, nagyon igényli a dildot akár mindennap, így fontos, h rendben legyen.

2017. febr. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőmtől kaptam 1x mert piszkosul székrekedésem volt.
2017. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!