Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk hogy lehet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk hogy lehet hogy többféle srác tetszik nektek? 18/f

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves szőke kék szemű stílusos vékony srác vagyok viszont a srác akivel ismerkedem (aktív) az eddigi párjai erősen borostás teljesen más stílust képviselnek... Értem én valami megfoghat valakiben meg mindenki más oké... De azért ekkora különbségnél elgondolkodom talán nem is vagyok az esete...

2017. febr. 22. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Sok aktívnak mindegy hogy nézel ki, csak legyen kit dugjon... Valószinüleg téged sem a kinézeted miatt választott, hanem azért mert megengeded neki hogy tegyen veled amit akar...
2017. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a stílusos?

Én szeretem a mangós meg a csokis fagyit is. Két különböző íz, mégis fogyasztható mindkettő.

Próbálj nyitottabban gondolkodni.

2017. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem dicsérhetem magam de mint leírtam szőke kék szemű vékony enyhén sportos srác vagyok, sok ruhám van szeretek öltözködni, igényes vagyok, használok parfümöt erre értem a stílusost és persze ezen felül normális értékrendet neveltek belém... Velem nem igazán tehet meg bármit mert nem vagyok az aki fut a f*asz után bocsánat a kifejezésért van pár akikből szerencsére válogathatok de ha nem is lenne se engedném hogy valaki kedvére használgasson ha én nem szeretném azt...
2017. febr. 22. 23:13
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsit nagyképű ahogy írsz... Gondolom erre jött a kérdés. Amúgy válaszolok is. Én aktív vagyok és tök vegyes kik jönnek be. A vékony nyunyeszen át az izmos fiúkig, vegyes. Nincs 1 ami, csak és kizárólag. Szóval nem kizárt a dolog. PErsze vannak zsánerek. Nekem pl a kék szem és a vékonyság a gyengém. De eleve én is eléggé vékony vagyok, így jobban is érzem magam egy hasonlóval. Ennek ellenére tök sok sportos, stb sráccal volt dolgom, akiknek az jött be, hogy egy ilyen vékony srác döngeti őket. :)
2017. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyképű ugyanugyolyan ember vagyok mindenki más de azért az átlagnal igényesebb vagy magamra ezt el kell ismernem mindenféle önfényezés nélkül... Értem én persze nem csak 1 típus, 1 fajta tetszhet csak ténylég az exei hozzám képest óriási váltás, helyesek nem erről van szó csak ténylég állok ott mellettük a hofehér bőrömmel szőke haj kék szem kis törékenyen és akkor velem szembe meg az ex aki nagyon borostát testesebb fekete haj barnás bőr és picit így lesokkaltam hogy esetleg nem tetszethek neki vagy nem tudom fura ez így tényleg nagy a különbség:)
2017. febr. 23. 01:06
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja és persze 170cm kis apróság vagyok az az ex pl 180 vplt szóval tényleg egyik másik véglet ezért találom furának:)
2017. febr. 23. 01:11
 7/21 Roccoca válasza:
100%
én 20 éves szőke kék szemű vagyok. kedvelem a vékonyakat. aktív vagyok sokan próbálkoznak nálam de egyik se cumiz le..
2017. febr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy rendes értékrenddel rendelkező, normális kapcsolatot kereső személy vagy, akkor egyáltalán honnan a búbánatból szakasztottad elő az exét? Engem személy szerint nem érdekel, hogy kivel volt párom előttem -max. annyira, hogy Ő nem kapott e el valamit, de ennyi-.

Amúgy nem kell aggódnod, a leírásod alapján jó party vagy, úgyhogy menj és szerezd meg!

2017. febr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hát nekem is többféle srác bejön.

A mostani párom például nem az "ideálom" de mégis beleszerettem. :)


20/f/a

2017. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Itt azt írod már egy éve kapcsolatban élsz. Most megakarod csalni vagy ha nem akkor miért idegeskedsz?

2017. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!