Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk hogy lehet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk hogy lehet hogy többféle srác tetszik nektek? 18/f

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves szőke kék szemű stílusos vékony srác vagyok viszont a srác akivel ismerkedem (aktív) az eddigi párjai erősen borostás teljesen más stílust képviselnek... Értem én valami megfoghat valakiben meg mindenki más oké... De azért ekkora különbségnél elgondolkodom talán nem is vagyok az esete...

2017. febr. 22. 23:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Meleg helyeken ugye feltűnnek az emberek... és hát az exe csak odamegy hozzá szóval bemutatta Ő itt Ákos az exem... Attól hogy normális értékrendem van járhatok melegbulikba vagy nem? Nem az alterego clubra gondolok egyébként... Igen ez a dolog akármilyen hihetetlen 1 éve megy köztünk és most értünk oda hogy komolyabban is együtt vagyunk és ismerjük meg jobban a másikat...
2017. febr. 23. 15:21
 12/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a fontos hogy mindenki megdugjon 1 valaki elég és a szexkapcsolatban is lehet a másikat tisztelni még nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk se voltunk mással és elmentünk 1 moziba akkor is ahogy most is... Nem kell mindig általánosítani szerencsére vannak kivételek...
2017. febr. 23. 15:24
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg nem állítottam, hogy megakarnád csalni.


Csak azt nem értettem, ha már egy éve együtt vagytok akkor ezek szerint csak elfogadott és úgy szeret, ahogy vagy tehát nem értettem, hogy akkor mégis miért pont most kezdenél el ezen pattogni, hogy bejössz-e neki.

2017. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Bocsánat de valami nincs nálad rendben és rosszakaró ember lehetsz a megnyilvánulásod alapján...

Nem pattogok olvasd el az értelmesen megfontolt válaszaim értem hogy többféle ember tetszhet leírtam te pattogsz és borzalmasan undorító vagy vedd észre magad...

2017. febr. 23. 23:57
 15/21 A kérdező kommentje:
1 éve ismerjük egymást de most mondhatjuk hogy ki na együtt próbálunk 1 párként lenni de leírtam ezt is... Rosszindulat helyett inkább olvass és értelmezz...
2017. febr. 23. 23:59
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Persze, nekem sincs kimondott "zsánerem" csak annyi, hogy vékony legyen és helyes arcú :)

27/F

2017. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kor mennyire számít egyébként?:) Persze tinisrácok előnyben meg fiatal legyen ezt is értem de miért van az hogy 20on felett már pár haveromat kidobták mert hogy már nem tini, nem hanyagolták el magukat csupán szülinapok jöttek és a pasijuknak ez mind nem tetszett hogy már 20on évesek nem 10en...
2017. febr. 24. 17:43
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el mindenki más:) Én már olyan eltéréseket is láttam hogy egy full vékony fiú a kövér 100+ra bukott. Ő pedig volt vagy 60 kiló. Szóval lehetnek brutál nagy eltérések akár életkorban vagy külsőben.

17/f

2017. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kövér dolog szerintem borzasztó én elfogadom őket de nem tudom a háj hogy lehet vonzó főleg feszes boxerben fúj... De ízlések és pofonok:)
2017. febr. 24. 21:07
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem épp te jönnél be :D

Nekem csak a tőlem fiatalabb, vékony, szőrtelen fiúk jönnek be.

26F Szabolcs megye

2017. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!