Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyerekkori barátommal újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori barátommal újra találkoztam akivel 10 éves korunkig együtt voltunk. Kiderült hogy meleg és annak iddején mivel gyrek volta, elfogadtam h "járok vele". Mit tegyk? Ezt persze nem komolyan gondoltam, mivel akkor még fel sem fogtam.18f

Figyelt kérdés

a szüleink nem is vették komolan, jól is tették. habár nagyon szép arca volt, és nagyon nagyon aranyos alkata mint egy lányynak én nagyon odavoltam érte 3.ban, mindig meg akartam csókolni. aztén elköltöztünk, most pedig vissza. és ugyanabba a suliba járunk, 2. osak vagyunk, gimisek. -it revels the truth about my age- ő meleg lett én hetero, volt már 4 barátnőm, de ő annyira közel jött a múltkor is. még mindig nagyon aranyos az arcaa de már látszik hogy fiú és én nem tudm mit csináljak. és úgy érzem ő szerelmes belém mert nagyon jó pasi vagyok.


18f


2017. febr. 12. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerénység is látom megvan:D AMúgy beszélj vele és kész :)
2017. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hetero vagy! Aha aha 😀
2017. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Hetero vagy! Aha aha 😀" <<<<< Igen, mivel TÍZ ÉVES voltam ember!!!
2017. febr. 12. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
troll
2017. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

A leveledből az jött le nekem, hogy ez a fiú nem közömbös neked. Bármennyire is tagadnád megvan egy kis vonzalom hozzá, és igen kiváncsi vagy arra hogy milyen lenne ha mégis járnátok.

Úgy gondolom heteroszexuális, több mint alkalmanként homoszexuális vagy, azaz a lányok jönnek inkább be, de a fiúkat se vetted meg.

Szerintem a legjobb az lenne hogy beszélj vele erről, mond el neki hogy mit érzel. Haladjatok szép fokozatosan!

2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval, ne az tartson vissza, hogy ettől te mi lennél. Az a kérdés: TE MIT SZERETNÉL?, más nem számít.

Sok sikert :)

2017. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!