Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiuk, akik nem tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiuk, akik nem tudják megoldani az együtt alvást, mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Tehát, ha úgy általában egyikőtöknél se jó,

mit tudtok csinálni?


2017. jan. 8. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Én például megmondtam a hülye apámnak, ha azt akarja kinyírom magam .. ez bevált ugyanis kórházba is voltam már egyszer idegösszeomlással, úgyhogy én letudtam a dolgokat, nálam alhat a szerelmem elfogadják a témát a szüleim pedig a nagyszüleim is lehetnének. Ráadás: Megígérte a vén majom apám hogy ott vesz majd ingatlant ahol a szerelmem lakik. Nagyon jól meg lehet oldani a dolgokat.
2017. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanazt, mint bármelyik hetero pár, akik nem tudják ezt megoldani.

- Sehogy

- Kibérelnek egy szobát

- Megkérik az egyik haverjukat, hogy had legyenek ott egy pár órát

2017. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nekünk sincs helyünk. Hetente 2-3 alkalommal találkozunk. Beülünk valahová enni, majd elmegyünk egy olyan helyre ahol kevés ember jár, mégis a városban van. (Igen, még ezekben a kemény mínuszokban is a szabad ég alatt vagyunk). Szexelni így nem igazán van lehetőségünk jelenleg. Néha, 2-3 havonta, ha a barátom családja nincs otthon, olyankor megyek fel hozzá. Bár akkor sem "együtt aludni", mert felmegyünk titokban 23 óra körül, s hajnali 3-kor már indulunk is vissza. Nem egyszerű, de amíg nem lesz más lehetőség, addig ez van. Nemcsak a szexből áll a világ.
2017. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoba bérlés: Pár órára vagy egy éjszakára, nem olyan drága, szerintem egy átlagembernek simán kifizethető főleg ha kétfele dobjátok, és mégiscsak igényes.


Szabadban: Nem kell igénytelennek lenni, sőt még hangulatossá is lehet tenni. Egy erdőben/mezőn egy pléden (főleg szürkületben, sötétben vagy olyan helyen ahol nem jár senki). Esetleg nyáron sátrazni valahol. Kézfertőtlenítőt vigyetek mindenképpen és válasszatok olyan helyet ahol nincs tele eldobált szeméttel minden.

2017. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jahj nem feltetlen a szex miatt

ugy parazok, hogy ez miatt nem fog osszejonni :\

sajna nala is mindig otthon vannak meg nalam is


adtam a zoldeket pacsi:)

2017. jan. 8. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez gyakran probléma amig nincs saját lakás, én is ilyen esetekre a szoba bérlést ajánlom pár órára, vagy egy éjszakára persze ez is csak a nagyobb városokban oldható meg. nyáron nyilván egyszerűbb a helyzet ha nincs ez a nagy hideg. addig is sok sikert mindenkinek!
2017. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De ez a szoba bérlés hogy működik? Mi is gondolkodtunk már rajta, csak olyan fura lenne, mert ha 2 fiú vesz ki egy szobát, akkor leesne hogy mi újság.
2017. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
apám toleráns igy megoldottuk néha barátomnál tudunk együtt aludni bár sok alvás nincs
2017. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez a helyzet, szobát kell ki bérelni. recepción nem kérdezősködnek, lehetünk turisták is :)
2017. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!