Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek tényleg sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek tényleg sokkal empatikusabbak más emberekkel? F

Figyelt kérdés

Én hetero vagyok ugyan, de amikor eelsős gimis voltam, volt egy meleg iskola társam. ő 2. os volt és volt egyszer hogy egy igazi szemét osztlytársam 3 napig piszkált, beszólogatott.


ő ezt hallotta az udvaron és leállíttta, és én sírtam és ő megvígasztalt meg letörölte a könnyeim és megölelt. Persze a b*zizás megvolt.... de akkor is, egy hetero sem volt ilyen empatikus velem.


én megfogadtam akkor hogy ha kell énis ilyen leszek annak ellenére h hetero vagyok. de ez egy globális jelenség? vagy csak velem történt meg?


2017. jan. 14. 03:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Bizony, ezek szerint erre a kérdésre csak egyféle válasz adható. Látod, én nem véleményt írtam, hanem egy velem történt konkrét esetet, mégis lepontoztak.....
2017. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
#11: egyébként ez sajnos mindenhol jellemző. Tagja vagyok pár közösségnek, és pl netes csoportokban megy állandóan ez, hogy mert igen, aki közénk tartozik az sosem lop/csal/hazudik, mindenki okos, kedves, aranyos, becsületes... Aztán van nagy meglepődés, mikor kiderül, hogy pont annyi kedves meg link ember van közöttünk is, mint egy tetszőleges 7-es busz utazóközönségében, akkor jön a hápogás.
2017. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval: 1, azaz egy darab meleg egyszer jó fej volt veled és te ebből azt a következtetést vontad le, hogy minden meleg tök jó arc, aki megölel, ha szomi vagy. Nos, engem életemben egyszer vertek meg, 2 barna hajú férfi kék farmerben, mármost ezek szerint minden barna hajú férfi, aki kék farmert visel egy erőszakos állat lenne, akik a földön rugdosnak egy 14 éves gyereket? Nem hinném, azonban ha a te logikád szerint vizsgáljuk az esetet, akkor minden további nélkül azok, tekintve, hogy szerinted az azonos tulajdonságokkal rendelkező emberek egyformán viselkednek.

Sikerült éreztetnem, hogy milyen abszurd módon kategorizálsz több millió embert, vagy folytassam még?

2017. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagyunk empatikusabbak sokkal vagy úgy egyáltalán. Ha mégis az jönne ki egy felmérésből, akkor azt tudom elképzelni magyarázatnak, hogy a melegek úgy általánosságban élnek át diszkriminációt vagy ok nélküli gyűlölködést életük során és ez segíthet abban, hogy könnyebben beleélje magát olyanok helyzetébe, akiket szintén ér támadás. De nem biztos, hogy mindenki így reagál a negatív dolgokra, most csak magamból indultam ki. Bennem mindig akkor erősödött meg az empátia és a segíteni akarás másoknak amikor valami rossz dolog történt velem.


21/F

2017. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó lenne már a homoszexualitást a helyén kezelni.


Egy meleg ugyanolyan ember mint egy hetero, leszámítva a szexuális preferenciáját.


Van közöttük empatikus, és kevésbé empatikus, van aki szereti a focit, van aki utálja, van aki ellopja a tárcádat, ha meglátja, hogy elejted, van aki utánad viszi, vannak okosak és buták, kedvesek és bunkók...



Sok ismerősöm tulajdonít mindenféle nagyon pozitív vagy negatív képet a melegekre, legyen szó arról, hogy milyen kedves, érzékeny emberek, vagy arról, hogy beteges gyerekmegrontók, pedig a valóság csak az, hogy tök átlag emberek, jók, rosszak, esendők, ki milyen...

2017. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!