Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti védekeztek? Jártok szűrésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti védekeztek? Jártok szűrésre? Képben vagytok?

Figyelt kérdés

Egy csomó fiatal bi és meleg fiúval beszélgettem már. A 90% azt se tudja milyen betegségnek mi a tünete. :(

Egy csomóan lehet, hogy beteg csak nem tudják.

USA a "jó" példa erre:

[link]


Ti képbe vagytok a betegségekkel? Védekeztek? Voltatok szűrésen valaha is? Ja és a vérvétel nem szűrés, csak az amikor kifejezetten nemibetegségeket keresve vesznek vért, mert sokan ebben is tévhitben vannak.

Azért rakom ezt a kérdést fel, mert érdeke, hogy tényleg ennyire nem tud senki semmit? Kort is írjatok légyszi. Meg ha véletlen nem vagytok képbe, akkor informálódjatok.



2016. okt. 20. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Járok HIV szűrésre. Negatív vagyok. Igaz nem is szexelek gyakran.

23

2016. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam mar HIV szűrésen. De egyébként mindig használok óvszert és egyébként meg monogám párkapcsolatban élek évek óta.


21/F/a

2016. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok és sajnos amit írsz tényleg így van. Van aki elhiszi, hogy egy csókkal vagy orális kényeztetéssel nem kaphat el semmit, pedig igen. Itt a gond! :(


Én járok szűrésre és védekezek is, de pl orálnál nem, így kénytelen vagyok szűrésre járni, bár ha lehet a partnereimtől kérek papírt, de a tinik közt pl kimagaslóan sok aki nem tud semmit. Ismerek olyan 17 évest (innen) aki pl nem tudta, hogy beteg pedig voltak tünetei is. Én szóltam neki, hogy bocsi de ez meg ez azért van mert esélyes, hogy ez és ez a bajod. Aztán kiderült, hogy minden más tünet is megvolt csak nem ment dokihoz, mert az olyan gáz. Viszont ha nem ismerném a tüneteket, akkor nekem is bajom lehetett volna tőle. A suliban kéne ezt komolyabban nyomni.

2016. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem csak a HIV kockázata a lényeg. A többié is. A HIV csak 1 a sok közül.

Ez meg legyen az én tippem másoknak:

[link]

2016. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egyszer voltam szűrésen, Londonban, mert kellett a munkahelyhez meg letelepedéshez.

Pasimmal élek évek óta, negatív lett és nem kaptam el semmit még pedig a pasim előtt voltak egyéjszakás néhány hónapos kapcsolataim.

Ha nem bocsátkozol szexbe az sem jó, mert sexelni kell, másrészt, egy kapcsolatnak is része a sex,és kb 8 hónap után jöttünk rá hogy nem illünk össze. Gumit mindig használunk még most is.

2016. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy géptelefonszámot kell kóddal visszahívni, és bediktálják neked szép sorban egy géphang, hogy ez és ez negatív, ez és ez negatív, HIV negatív asszem páran leizzadnának...:D
2016. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam ilyen fajta vizsgálaton...szűz vagyok, csókolózni se csókolóztam, szóval fölösleges. :)

Arra viszont rájöttem a leírásodat olvasva, hogy konkrétan semmit nem tudok a nemi betegségekről. De ha ez megnyugtat, párkapcsolatokról sem. :D

Szerintem azért, mert próbáltam tudatalatt (és tufatosan) kerülni bármilyen témát, aminek a párkapcsolatokhoz kicsi köze lehet. Persze amint/ha elkezdek ismerkedni, felkutatom az egész netet.

20/f

2016. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam, egy sráccal voltam csak eddig, barátommal, mással nem, de mi nem is védekezünk, mert mielőtt lefeküdtünk ő volt teszten minden negatív volt.
2016. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

HAHOOOO!!!!



A Hiv szures nem ELEG!!!! Akarmelyik anonim helyen csinaltatjatok a szurest, vegeznek szifiliszt is, nyugodtan kerjetek. A szifilisszel fertozodottek szama a vilagon oriasit emelkedett, budapesten annyi fertozottet regisztraltak juliusig mint amennyit tavaly ev vegeig. Es bar igen, a szifilisz kezelheto antibiotikummal mivel egy bakterialis fertozesrol van szo, am a penicillin injekcio nem a legkellemesebb, plusz a szifiliszt okozo bakterium (treponema pallidum) is egyre ellenallobb az antibiotikumokkal szemben. Illetve ha szifilisz fertozott vagy 2 evig folyamatosan kell majd szuresre jarnod, kinek hianyzik az?

2016. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én járok évente/félévente szűrésre. Amikor hosszabb párkapcsolatban éltem, akkor nem mentem el, csak utána, mert megcsalt... Szal eléggé befostam, hogy akkor adott-e nekem valamit "ajándékba". De szerencsére negatív vagyok.

Van egy barátom, aki azt állítja magáról, hogy ő fél a nemi betegségektől, és biztonságosan szexel. Ezzel szemben gumi nélkül dugatja magát másokkal, mert megbízik a másikban, h van papírja, meg nem fertőzött... Mondtam neki, h egy idióta, és még ő volt megsértődve, h én szerintem ő nem szexel biztonságosan....


22 mfa

2016. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!