Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti szex közben védekezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szex közben védekeztek minden alkalommal? Ha nincs gumitok, akkor nem szexeltek vagy bevállaljátok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs szex. Max orál.
2015. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Tartós, komoly kapcsolatban nem gumival védekeznek!
2015. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én védekeznék, de a barátomnak kényelmetlen ezért nem használja. Csak kenőcsöt kenek a farkára, ő meg a fenekemre. 18/f
2015. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor mivel? tudatlanka vagyok.:)
2015. máj. 27. 07:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kenőcs...jézus. Sikosítót vegyél, mert a mindenféle kenőcs beszívódik, és x idő után semmit nem ér.


A gumit meg fel kell venni, tartós vagy sem, itt nem azért van, hogy ne legyél terhes, hanem mert arrafelé vannak dolgok amik jobb ha nem keverednek. (Nem mintha ha szűrésre eljárna az emberek nagy többsége a kapcsolat komolyra fordulásakor)

2015. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%
Én se a kenőcsöt se a síkosítót nem ajánlom. Mert én szerintem a síkosító ragadós. Használtam durex eper ízűt de úgy ragad utána mint a háborodás. Baba olajat szoktunk használni. Bevált.
2015. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Joe.38 ***** válasza:
0%
Popsiszex. Mar 20 eve. Olcsó. Nulla forint ráfordítas. Nónek nem kell mellekhatásos gyógyszer se. Tökéletes védelem. Gumi? Soha. A lényeget veszi el. Lábat mosni zokniba? Soha. Gyártónak kell a profit. Hát reklámozza. Szar. Büdös és el is szakadhat. Popiszexnèl ilyen vond fel se merül
2015. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki nem húz gumit, az majd egyszer megtapasztalja, hogy milyen a húgycsőgyulladás (hogy egyébről ne is beszéljünk). Nagyon mászó- és rejtőzőképesek tudnak lenni egyes baktériumok.
2015. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 éve szexelünk gumi nélkül, mivel tartós monogám kapcsolatban élünk és eddig nem volt egyikünknek sem semmi fertőzése

p.s. gumi nélkül sokkal jobb

2015. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is gumival csináltuk. Amióta komolyra fordult a dolog viszont nem használjuk. Voltunk szűrésen hogy biztos legyen. Azóta semmi gumi és jó ez így. Imádom :)
2015. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!