Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg fiatal fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg fiatal fiu aki feladta az ismerkedest?

Figyelt kérdés

Ettol meg lehet boldog az ember, de kivancsi vagyok masok tapasztalataira!😉

24\f



2016. okt. 16. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nem adtam fel, de nem is nagyon kezdtem még el. néha néha akadtak srácok, csak éppen 200 km-re laktak tőlem :D na és pont ezért nem vágtam még bele úgy igazán.
2016. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az alkalmi kapcsolatba menekulest, azert nem tartom jonak mert sok ember szivet torik ezzel ossze, persze nem bantok senkit emiatt.😀
2016. okt. 16. 22:30
 13/19 A kérdező kommentje:
Az alkalmi kapcsolatba menekulest, azert nem tartom jonak mert sok ember szivet torik ezzel ossze, persze nem bantok senkit emiatt.😀 Mindjart megkoveznek a kommentelok!😟😉
2016. okt. 16. 22:35
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es, a páromat netes társkeresőn ismertem meg és az összeköltözésünkig 300 km-re laktunk egymástól... Mindennek már több mint 4 éve és azóta is együtt vagyunk és hosszútávra tervezünk egymással, szóval nem feltétlenül remélnytelen egy kapcsolat pusztán a távolság miatt (már ha az áthidalható). :)
2016. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont hogy majd suli után -mikor már dolgozom- szeretnék elkezdeni ismerkedni, ugyanis nem kell tartanom attól, hogy kiderül és otthonról kidobnak, vagy suliban kiutálnak stb., plusz online úgy tűnt fel nekem, hogy komolyan nem nagyon lehet/elég nehéz, én meg komoly kapcsolatot szeretnék.

Most a sulira koncentrálok(-nék ha menne :P) meg arra, hogy kiderítsem, mi a fene is akarok majd lenni, hova akarok menni szakma után(okj) fősulira/egyetemre stb., szóval ez egyfajta áldás álruhában. :D

20/f

2016. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
En 33 vagyok kb 6 eve adtam fel . Nekem is volt persze elkepzelesem , h milyen jo lesz majd, ha jon valaki, akivel egyuttelek szeretjuk egymast stb. Mondjuk nekem elotte sem ment nagyon az ismerkedes annak ellenere, hogy mar fiatalon komoly egzisztenciat epitettem ( ezt nem a penz miatt irom, hanem h nem vagyok egy felelotlen komolytalan ember) sportolok, helyesnek mondanak es igenyes vagyok. Voltak persze alkalmi probalkozasok , de nem az en mufajom. Szorakozohelyekre nem jarok. Igazan melegek sem voltak a kornyezetemben soha . Aztan 27 evesen jott el az, hogy rendkivul vagytam egy melyebb erzelmi impulzusra atugrottam magam es elmentem melegeknek rendezett sportesemenyekre itthon es kulfoldon , szorakozohelyekre jartam, de meg flortoles sem jott ossze. Valoszinu en nem vagyok masokra eleg nyitott ilyen teren . No de a lenyeg h most mar teljesen masra koncentralok es berendezkedtem egy egyeduli eletre. Nem vagyom mar tarsra nem is igazan tudom elkepzelni, hogy a jelenlegi eletembe befogadjak valakit. A munkamra , a sportra , a kornyezetemben elokre, a meglevo nehany baratomra, jotekonysagra koncentralok es ez teljesen kielegit. Persze emberbol vagyok, ha latok egy jokepu pasit megnezem, megallapitom , h ez vagy az szimpatikus benne, de ennel tovabb mar nem nagyon jutok meg fantaziaban sem. Biztos jo minden negativ es pozitiv hatasaval parkapcsolatban elni, de hiszem, hogy nem ez az egyetlen ut, hogy az ember boldogan es teljes eletet eljen. Mindenki sorsa mas es abba kell energiat feltetni, ami mikodik es amiben jo.
2016. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

és spec bi vagyok. de nem kell hogy szeressen ne használjon ki,nelegyen önző,és legyen gerince,azaz ne tünjön el mint szürke szamár a ködben(ha nem ha baja van mondja el)


nem feladtam hanem nagyon félgözzel teszem.


mert ilyen srác nincs,max a képzeletemben.

de mondjuk én az alakmiban is benne vagyok,de sok alkalom legyen,nem kell hogy együtt legyünk.

2016. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bizony ertelmetlennek talalom az ismerkedest, elozonek igazat adok. Nem feladasrol beszelek csak nem erdemes fura arcokkal kezdeni, tobbnyire ilyenek vannak. Tisztelet a kivetelnek.
2016. nov. 7. 20:57
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig nem igazán találtam számomra megfelelő srácot. Mindenki csak a szexre megy. Persze az is fontos, de nekem már többre lenne szükségem. 21f,p
2016. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!