Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 év körüli srácok, nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli srácok, nálatok mennyire szempont a dohányzás?

Figyelt kérdés

Érdekelne, nektek mennyire számít hogy a partneretek dohányzik-e.

Alkalminál és kapcsolatnál egyformán fontos szempont?

Van esetleg akinél kizáró tényező?

Nemdohányzók válaszát várom elsősorban. :-)


ui.: Tányleg keserű íze lesz tőle a spermának? :P



2016. okt. 13. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon fontos szempont nekem. Mondjuk sportoló lévén ennek alapnak kéne lennie, de ma már nem az. Nem mondom egy szóval se, hogy aki dohányzik, nem lehet rendes, jól kinéző lány, de komoly kapcsolatba biztos, hogy nem kezdenék olyan lánnyal, aki dohányzik. Undorító szaga van - jóllehet ez a legkisebb baja - és a lány száján meg mindenén nagyon megérzem, ha dohányzott vagy dohányzók körében volt. Így nyilván egy alkalmas szituban se előny nálam. De ez csak egy vélemény:)
2016. okt. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én nem dohányzom, viszont alkalmanként előfordul. Egy lányt illetően nem érzem úgy, hogy ebbe bele kéne szólnom.
2016. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Emberek-emberek, kategoria.

Am engem nemzavar se kapcsolatnal se alkalminal ha a srac dohanyzik:D

18/F/m

2016. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Szagra ez rosszabb mintha valaki megizzadt volna(persze amikor valaki hetekig nem fűrdik, az más:)), egyszerűen elveszi a szag a kedvemet, olyan szájat nem szívesen csókolnék plusz én nem akarok olyan pasit magam mellé, aki tönkreteszi a saját egészségét.

Ha tetszene a srác -ami azt illeti, pont tetszik egy cigiző srác- akkor nem utasítanám vissza a közeledését, de hosszútávon mégis döntenie kell, hogy én vagy a cigi kellek neki. A legrosszabb az egészben, hogy a cigi tényleg függőséget okoz és a mellékhatásai sem elhanyagolhatóak.

Lehet hisztinek tűnik, de én csak nem szeretnék olyasvalakit magam mellé, aki ilyen butaságokat csinál(ismerek olyat, aki tönkretette az egészségét a cigivel az évek során és nem vicces).

Egyetek inkább banánt! ;)Finom és egészséges is. :D

2016. okt. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem barátom 9 éve függője a funek, illetve egyéb dogokat sem vet meg, de nehéz valakit leszoktatni rola. Egyszer egy hétig nem csinálta de elvonási tünetei voltak meg stb igy újra szívni kezdte.
2016. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem azonnal kell leszoktatni hanem folyamatosan. Csökkenteni az adagot.

Amúgy nem zavarna, de hosszú távra nézve biztosan azon lennék, hogy minél hamarabb leszoktassam

2016. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán izgat fel a dolog, mert a bátyám is dohányzik + jó néhány barátom is, ezért hozzá vagyok szokva, annak ellenére, hogy nem cigizem. Az ilyesmik nem tudnak zavarni.

17/f

2016. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kisgyerekkorom óta imádtam a cigi szagát. olyan sós és kellemes. nosztlagikus érzést vált ki belőlem. Viszont nálam eléggé kiábrándító ha a partner dohányzik, én se gyújtottam már rá egy éve.
2016. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én dohányzom, a barátom is. nem érdekelt sose ki cigizik ki nem. sőt szeretek vele reggelente kávézni és elszívni egy cigit. vagy szex után:D nem olvastam el mielőtt leírtam ezt, hogy nem dohányzók válaszát várod:D a nem dohányzó barátomat se zavarta sose. tényleg szar íze lesz
2016. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom is és én is dohányosok vagyunk, de sose érdekelt, hogy ki dohányzik és ki nem.
2016. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!