Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok abba a fiuba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok abba a fiuba aki a legrégebbi gyerekkori baratom, de nem vagyok meleg. Mit tegyek? Nemrég találkoztunk ujra évek óta. Ő meleg lett nekem baratnőm van.

Figyelt kérdés
Az oviban nagyon együtt voltunk és el is döntöttük h összeházasodunk majd. A szüleim akkor csak nevettek, de akikor még negyedikben is így voltunk, akkor elvittek egy másik iskolába és el is költöztünk. Én évekig reménykedtem abban h összefutunk véletlen az utcán stb de nem történt meg. Kicsit olyan érzésemvan a mai napig h valami kimaradt. Na de sikerült megtalálnunk egymást. Vagyis ő keresett meg engem. Taliztunk és körbejartunk pár helyet , nosztalgiáztunk kicsit még játszottunk is.. Most ugy érzem szeretem.... Az arca tök baba arc nem is valtozott sokat és vekony alkatu, nagyon emlékeztet az akkori önmagára és most úgy érzem vele akarok lenni.... De van barátnőm is, totál zavaros minden, ráadásul itt alszik mellettem... Mit tegyek ? Ez lehet csak afféle hobort ? Én ott folytatnam ahol abbahagytam nem tudom ő mit gondolna... Lehet ő tett ferdévé? Miutan elváltak utjaink én évekig gondolkodtam azon is h megcsòkolom újra stb es voltam kb 11-12 éves... Mit tegyek ?
2016. okt. 13. 01:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

kérdez és #8


és még mennyi hasonló eset van, jézusúristen ... csak ugye ezek a mai napig tabuk és kész, kuss

2017. jún. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem vagy meleg, de szerelmes vagy egy fiúba, miközben te is fiú vagy.. Értem... Köszönöm...
2017. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12-es hiába poénkodsz, van ilyen!

nem értem, miből gondolod h csak egy meleg fiú lehet szerelmes egy másik fiúba ...

2017. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!