Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Kinek mikor volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Kinek mikor volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kik mikor veszítette el a szüzességét, illetve ha volt előtte bármi is, akkor az háby éves korotokban volt?

2016. okt. 12. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen kérdés van itt keress azok közül
2016. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

15 évesen petting,

16 évesen szex.

18/f/a

2016. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok, eddig még nem volt. Kicsit off, de remélem okés.->Ami volt már az szemezgetés "hetero" fiúkkal, volt aki a csaja kezét fogva jelezte, h örülne, ha csinálnám, táncikáltak/nak körülöttem(fel, alá járkálnak meg a semmit nézik körülöttem), volt h a wc-be akart követni egy srác, de én téll pisilni mentem és tisztán hallottam a csapnál mondani:"a fenébe..."(mert ha simán kezet mostam volna, akkor lett volna indoka a közelemben lenni, gondolom én...én meg fél évig csavartam a répát, addig meg nem várhatxd). Egyszer buszmegben rázta egy fiúcskahh a popóját fel-alá az út túloldalán, de olyan feltűnő volt és vicces is.XD A legaranyosabb az olyan, mikor a lépcsőn visszafordulnak miközben szemezünk, nem tudom miért...meg egy srác konkrétan lefejelte az ajtót, annyira belém volt feledkezve és látszott rajta, h belém volt(van?) esve. Na ő komolyan is vette magát és nem csak táncikált, de kiderült később sajnos, nincs gerince:/

Igen, tudom: "I'm such a tease."

De párkapcsolati szinten csak egyértelmű flörtökig jutottunk meg mindig vigyorgott, ha meglátott, témázgattunk, sok közös favoritunk volt, csak neki a pc, nekem a cigi nem jött be...aztán amikor már kezdtem valami komolyabbat érezni iránta, elárult és ennyi...gondolom ezért se merek kezdeményezni:/

2016. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szüzesség elvesztésre de 5-ik osztály végén majdnem megujjaztam osztálytársam.
2016. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első csók 17 meg a szex is 17 éves koromban. A barátommal volt az ő lakásán.


20/f/p

2016. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam.
2016. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam, de egyszer 13 évesen kivertük egy haverommal egymásnak.


22f

2016. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!