Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly gondolkodású hosszútávr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly gondolkodású hosszútávra tervező fiúk?

Figyelt kérdés

20 illetve 30 év közötti homoszexuális férfiak körében vannak olyan egyének, akik kiszámítható kapcsolatra vágynak? Vagy túl nagyok az elvárásaim?

Véleményem szerint egyre kevesebb komoly gondolkozású srác van, többen keresnek szexkapcsolatokat :(



2016. okt. 3. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Másnak is ez a véleménye? Vagy csak én keresek rossz helyen? :S
2016. okt. 3. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
ilyen vagyok de csak bi.. nem.hosszúra keresek hanem összejárogatni ha kedvünk van, nem csak szexre, sörözni, kirándulni stb, sose találok ilyet
2016. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Barátnő mellett lennének ilyen jellegű igényeid?
2016. okt. 3. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szimpla barátkozásként is kerestem, de lehetetlen. Mindenki csak azonnali szexet akar.
2016. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, de pont két napja lett kiírva ugyanez a kérdés. :) Voltak azért jelentkezők komoly kapcsolatra, csak általában hiába, mert vagy a külseje nem megnyerő az illetőnek, vagy az ország másik végében lakik... :/

26/f

2016. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mindenki hosszútávú kapcsolatra vágyna, csak sajnos sokan rosszul csinálják. Sokan már az első találkozáskor szexelnek, mert nem bírnak magukkal. Ha jól ment a szex + még egymásba is zúgtak, akkor már boldogok, hogy ők innentől párkapcsolatban vannak. Aztán néhány hónap múlva, mikor a fellángolás kicsit alábbhagy, akkor kezdenek rájönni, hogy nem illenek egymáshoz, nem egyezik az értékrendjük, gondolkodásmódjuk, életvitelük, így szétmennek.
2016. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, párom 18 és hosszú távra tervezünk, nagyon kevés az ilyen ember de még van szerencsére úgy hogy csak keress tovább! 😊
2016. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia én is ilyen vagyok:)lehet írni
2022. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!