Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok abba a fiuba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok abba a fiuba aki a legrégebbi gyerekkori baratom, de nem vagyok meleg. Mit tegyek? Nemrég találkoztunk ujra évek óta. Ő meleg lett nekem baratnőm van.

Figyelt kérdés
Az oviban nagyon együtt voltunk és el is döntöttük h összeházasodunk majd. A szüleim akkor csak nevettek, de akikor még negyedikben is így voltunk, akkor elvittek egy másik iskolába és el is költöztünk. Én évekig reménykedtem abban h összefutunk véletlen az utcán stb de nem történt meg. Kicsit olyan érzésemvan a mai napig h valami kimaradt. Na de sikerült megtalálnunk egymást. Vagyis ő keresett meg engem. Taliztunk és körbejartunk pár helyet , nosztalgiáztunk kicsit még játszottunk is.. Most ugy érzem szeretem.... Az arca tök baba arc nem is valtozott sokat és vekony alkatu, nagyon emlékeztet az akkori önmagára és most úgy érzem vele akarok lenni.... De van barátnőm is, totál zavaros minden, ráadásul itt alszik mellettem... Mit tegyek ? Ez lehet csak afféle hobort ? Én ott folytatnam ahol abbahagytam nem tudom ő mit gondolna... Lehet ő tett ferdévé? Miutan elváltak utjaink én évekig gondolkodtam azon is h megcsòkolom újra stb es voltam kb 11-12 éves... Mit tegyek ?
2016. okt. 13. 01:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, és 20 éves vagyok
2016. okt. 13. 01:12
 2/13 anonim válasza:
100%

Megcsókolom újra?

Akkor miért írod, hogy nem vagy meleg?

2016. okt. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne habozz. Folytassátok ott, ahol abbahagytátok. Majd kiderül, mi lesz belőle!
2016. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha a szüleid ezért költöztek el, nyilván homofóbok és beléd táplálták hogy a homoszexualitás bűn.

Vagy meleg vagy és a szüleid miatt egyeztel még tudat alatt magaddal egy hetero kapcsolatban

Vagy bisex.

Előbbi esetenel ne vesztegesd a lány idejét, mert nem fog működni a kapcsolat. Mindig hiányozni fog az eletedbol valami és az ilyen esetek megcsalassal végződnek. Tisztazd magadban a nemi identitásodat. Ne félj az erzeseidtol, melegkent , bisexkent, ugyan az az ember vagy, nincs veled semmi baj. Tetszik neked egy fiú, na és? Az én családom szornyen homofób, hormon akozta bizonytalan időben is megvolt tiltva hogy lánnyal randizzak. Az emberek sajnos ilyenek. Ne torodj a szuleiddel, nem ezen múlik hogy milyen ember vagy, ez egy aprosag ha belegondolsz.

Ha bisex vagy gondold át kivel szeretnél lenni inkább, de mindenképpen legyel őszinte a baratnoddel ha a másikat választod. Ne csald meg és ne is valtsd le, mondd el neki mi bánt és nem vele van a baj, csak felszeretned fedezni a nemisegedet

19 éves hetero lány

2016. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

"Kicsit még játszottunk is"


Ember te meleg vagy.

2016. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt a jatekot nem ugy ertettem ahogy te, hanem meg megvan a kedvenc maszokank stb....
2016. okt. 13. 11:00
 7/13 kovpet ***** válasza:
100%

Hóbort? Ami tíz éve tart? Hát nem valószínű.


Beadták neked, hogy ez egy szörnyű dolog, így te is így állsz hozzá..


"Lehet ő tett ferdévé?"


Igen, lehet, hogy egyszer rádtüsszentett és elkaptad.


Ferdévé... nem vagy ferde. Húzd ki magad és egyenes leszel. Mellesleg nyilvánvalóan meleg (vagy biszex), de ez nem baj és főleg nem "ferdeség".

2016. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hasonló helyzetben vagyok, mint te. barátnőm van, egész életemben barátnőim voltam. 14 éves korom óta vagyok jóban egy sráccal, mondhatni a legjobb az összes közül. soha nem néztem egy srácra se "úgy", nem is kívánok más férfiakat sem szexuálisan, sem érzelmileg. de rá képtelen vagyok haverként nézni már 4-5 éve. nem merem bevallani magamnak se, hogy szerelmes vagyok belé. sok minden volt már köztünk, ő is meleg. én biszexnek vallom magam, de nem értem miért csak ő. szeretem a barátnőmet, de megőrülök ha mellette alszom. és tudom, hogy ő is, így még rosszabb. ha úgy érzed ő is hasonlóan érez, akkor próbáld meg vele. de előbb tisztázd azért a barátnőddel
2016. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed tényleg nem tudsz nélküle élni, a barátnődbe pedig nem vagy szerelmes akkor ne szenvedtesd magad és beszéld meg vele, hogy mit érzel.

Egy idő után remélhetőleg elfogadod magad és nem fogod tagadni a szexuális hovatartozásod.

2016. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal legyen, aki az igaz szerelme. Ne arra gondolj h akkor most te meleg vagy. Hanem arra h megtaláltad a szerelmedet.
2016. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!