Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért állítja minden meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja minden meleg, hogy annak is született?

Figyelt kérdés
Most kijelentem, hogy ez nem egy provokatív kérdés. Szóval itt sokszor azt olvasom, hogy ez nem választás kérdése, meg hogy ők ilyennek születtek, nem lehet változtatni rajta. Én azt gondolom, hogy ezt az állítást én meg tudom cáfolni, mert szerintem tanult viselkedés is lehet. Egy meleg fiatalemberrel beszélgettem és elég érdekes dolgot mondott. Ő azt állította, hogy ő ilyenné vállt, nem ilyennek született. Tudni kell róla, hogy intézetben nőtt fel. Ott a fiúk között kb ugyan az ment, mint a börtönökben. Ugye mindenki érti, hogy miről beszélek? Tehát röviden és tömören szexeltek egymással a fiatal fiúk napi szinten. Ők a való életben is melegek/biszexek lettek és mai napig létesítenek férfiakkal szexuális kapcsolatot. Legalábbis a meleg ismerősömnek sok ismerőse az intézetből. Szerintem kizárt, hogy ők mind melegnek születtek, szerintem ilyenné váltak. Szóval melegek, ti nem gondoltatok bele abba, hogy nem is biztos, hogy ilyennek születtetek, hanem ilyenné váltatok? És ha ez történt, akkor ezt vissza tudjátok fordítani? Nekem tényleg semmi gondom nincs veletek, de nem gondoltatok még arra, hogy valami oka van, hogy ilyenek lettetek, vagy hiszitek, hogy ilyennek születtetek?

2016. okt. 11. 17:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

"megmelegdtek" 😄

Milyen szöveg már.. 😃

Ilyen nem létezik.

Ha én mondjuk hetero lennék és be lettem volna zárva intézetbe, semmi pénzért nem szêxeltem volna a többi fiúval. Ha meg zsaroltak volna vagy valami akkor se tettem volna. Ha meg valami miatt mégis, akkor meg amint kikerülök, elfelejtem az egészet, senkinek nem szólok róla és folytatom a hetero életemet.

Gondolj bele, ha te lennél intézetis, megtennéd ezeket? És miután kikerülsz onnan akkor folytatnád melegként az életed? Te szavaddal, megmelegednél?

Naugye hogy nem.

Ez amit írsz, egy véletlen.

Ha te nem szereted a paradicsomot például és valahol be vagy zárva és azt kellene enned, attól mág nem szeretnéd.

Én így gondolom.

Üdv.

2016. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ilyenné válni!

Ha bezárnak egy helyre ahol nőkkel kell nemi életet létesítenem és kikerülök onnan azonnal megyek férfit keresni és elpanaszolni borzalmas múltamat.

A meleg attól meleg, hogy férfiakhoz vonzódik önszántából, velük akar szeretkezni, együtt élni, szerelmes lenni, vonzódni egy egy mozdulatukhoz, hangjukhoz stb, még akkor is ha az adott személlyel nem lesz közöttük több ennél.

Erre születni kell nem válsz azzá, és nincs olyan megmelegedtek.

Kényszerrel rávenni hogy nővel legyek?

Azonnal hánynék...

2016. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te csak a magadét fújod. Az állításaidat megcáfoló TÉNYEKRE nem reagálsz, így fölösleges veled vitatkozni.

Én nem vagyok balkezes, így ha egy balkezes mesél nekem arról, hogy a mindennapi életben emiatt mennyi hátrány éri emiatt, akkor azt fenntartások nélkül el fogom neki hinni, hiszen ő a balkezes, nem én.

Ugyanígy, ha egy meleg mond neked valamit a homoszexualitásról, azt fogadd már el, elvégre ő van benne, ő a meleg, így nyilván jobban tudja ezeket a dolgokat mint te.

2016. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

# 31

Én nem tudom, hogy mi lett volna, ha intézetes lettem volna, honnan is tudhatnám? Nekem az természetes, hogy hetero vagyok, de kitudja mi lenne akkor a természetes, ha ott növök fel?


Jó legyen. Itt mindenki állítja, hogy nincs ilyen. Mondjuk azt, hogy ott csak jókedvükben unaloműzésként szexeltnek/szexeltek egymással a hetero fiúk. És kikerülvén onnan csak megszokásból keresnek férfiakat szexre és nem nőket. Ettől ők teljesen heterok. Ha meg meleg valamelyik is közülük, az annak is született.:)

2016. okt. 12. 17:35
 35/47 A kérdező kommentje:

"Kényszerrel rávenni hogy nővel legyek?

Azonnal hánynék..."


Ezek a fiúk akkor miért csinálták? Ha a heterok vannak többen, akkor megálljt parancsoltak volna!

2016. okt. 12. 17:37
 36/47 A kérdező kommentje:

# 33

Nem hozott még itt elő nekem senki sem jó érvet, csak olyat, hogy már pedig engem születni kell.


Pont erről beszélek. Több meleg srác is állította azt, hogy emiatt válhatott azzá. Nem én találtam ki, ezt melegek mondták. De úgy látom ezt nehéz felfogni, vagy csak egész egyszerűen ti nem veszitek tudomásul azt, amit írtam, nem pedig fordítva.

2016. okt. 12. 17:39
 37/47 A kérdező kommentje:

Az más kérdés, hogy ezeken később lehet változtatni vagy sem, ezt senki nem tudhatja. De én úgy gondolom, ha valaki ilyenné vállt, az vissza is változhat. De ezt tényleg csak én gondolom hiába erősködik itt a meleg, hogy már pedig mindenki annak született.


Tanulmányoztam interneten és azt találtam, hogy rohadtul befolyásolhatják más tényezők is, nem feltétlen veleszületett.


Plusz létezik olyan ember, aki azt állította, hogy korábban homoszexuális volt, de megváltozott. Az ő szavaival élve "kigyógyult".

2016. okt. 12. 17:43
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Azok nem heterok voltak. Ennyi. Ha ezt csinálták bent, ezt csinálják kint akkor melegek már kezderek óta. Hiába állítod hogy heterok. Hetero fiú nem csinál semmit soha másik fiúval semmilyen helyzetben. Nem értem mit nem lehet ezen megérteni?

Úgy látom te csak kötekedni akarsz, azért írogatsz az oldalon.

2016. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kigyógyulni belőle, aki meleg az meleg is marad.

Menj vissza a templomba!

Te nem bírod megemészteni hogy van valaki a családodban vagy a környezetedben aki meleg és mindenféle elméleteket akarsz rá gyártani.

A meleg sex gyönyörű és a meleg férfiak szerelme szerintem sokkal szebb mint a heterok szerelme.

És nem nem gonodltam arra, hogy van valami oka annak hogy meleg lettem, de hál a Jóistennek mert egyre jobban utálom a hetero homofób faxokat mint te.

2016. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod hogy a melegeknél van olyan hogy 'nyalás".

Nem minden meleg pár csinálja de elég sokan.

Én passzív vagyok és szeretem kapni és a párom is szereti ha vonyítok a gyönyörtől.

Hogy kiöblítem magam odalent és szétrakom a picike lábam kutya pózban vagy egy selyempárnát a hasam alá és ő nyalja az ánuszomat kb fél órán át, meg harapdálja a fenekem és közben a kezével masszírozza a f.kam?

Hogy a fészqes fenébe lehet erre bárkit rávenni akinek a nők jönnek be könyörgöm?

Én őszintén elhiszem hogy hetero pasi ettől hány, még csak ha elképzeli is. Vica versa is így működik.

Egy meleg ezt természetesnek tartja mint a szeretkezés része :))))

2016. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!