Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért állítja minden meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja minden meleg, hogy annak is született?

Figyelt kérdés
Most kijelentem, hogy ez nem egy provokatív kérdés. Szóval itt sokszor azt olvasom, hogy ez nem választás kérdése, meg hogy ők ilyennek születtek, nem lehet változtatni rajta. Én azt gondolom, hogy ezt az állítást én meg tudom cáfolni, mert szerintem tanult viselkedés is lehet. Egy meleg fiatalemberrel beszélgettem és elég érdekes dolgot mondott. Ő azt állította, hogy ő ilyenné vállt, nem ilyennek született. Tudni kell róla, hogy intézetben nőtt fel. Ott a fiúk között kb ugyan az ment, mint a börtönökben. Ugye mindenki érti, hogy miről beszélek? Tehát röviden és tömören szexeltek egymással a fiatal fiúk napi szinten. Ők a való életben is melegek/biszexek lettek és mai napig létesítenek férfiakkal szexuális kapcsolatot. Legalábbis a meleg ismerősömnek sok ismerőse az intézetből. Szerintem kizárt, hogy ők mind melegnek születtek, szerintem ilyenné váltak. Szóval melegek, ti nem gondoltatok bele abba, hogy nem is biztos, hogy ilyennek születtetek, hanem ilyenné váltatok? És ha ez történt, akkor ezt vissza tudjátok fordítani? Nekem tényleg semmi gondom nincs veletek, de nem gondoltatok még arra, hogy valami oka van, hogy ilyenek lettetek, vagy hiszitek, hogy ilyennek születtetek?

2016. okt. 11. 17:20
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Én annyi meleggel találkoztam már mint a dög.

Küldöldön pláne.

Berlin, London, Madrid stb.

Ahol elfogadóbb a nép és lexarják hogy pasival jössz a lakásodból.

Nem hiszem, hogy csak a férfiak 5%-a lenne meleg, szerintem annál jóval több legfeljebb nem tudják mindről hogy az vagy házasságban él vagy bisex, stb.

2016. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
A statisztikák szerint valamivel több, mint 10% az arányuk a homoszexuálisoknak, a biszexekkel együtt sokkal több.
2016. okt. 11. 21:27
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Amiért minden heteró is azt állítja, hogy ő márpedig annak született.
2016. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Az én példámra kijelented, hogy bődületes baromság. Nagy szavakkal dobálózol, pedig szerintem az én példám megcáfolhatatlan. Egy meleg srác szájából hallottam a te fajtádból, aki ezt mondta. Plusz több intézetessel beszéltem itt és mind ezt állította, akinek ilyen tapasztalatai voltak, hogy ezek a srácok a mai napig is pasikkal ismerkednek, ahol rendesen szex is ment fiúk között bent. Van, aki azt mondta, hogy ennek ellenére hetero, ahogy sok más intézetes is, aki más fiúkkal szexelt bent. Olyan is, aki azt mondta, nem ettől lett meleg. De egy valamiben mindenki egyetértett. Az pedig az, hogy az intézetiek közül, akikkel ez történt, jóval magasabb a melegek, biszexek aránya, akik később is azok lettek. Szóval nagyon nagy indulat beszél belőled ezért jogtalanul lebarmozol te idióta. Azért foglalkozok ezzel, mert érdekel, hogy vajon mitől alakulhat ki, mert a családban is van több ilyen. És én egy szóval sem állítottam, hogy ezek az emberek tehetnek róla, nyilván van olyan is, aki annak születik..
2016. okt. 11. 21:33
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

A családodban van több intézetis- :D, vagy több meleg akiket képtelen vagy elfogadni és keresel rá mindenféle magyarázatot.

Azért lesz meleg valaki mert annak születik.

Nem azért mert évekig férfiakkal dug.atják kényszer alatt.

Én hiába kényszerítenének arra hogy pu. cit nyaljak, egy bárddal a nyakam mellett sem tenném meg és ha kikerülnék abból a pokolból már mennék is férfit keresni magamnak.

Na, erre varrja gombot!

Így működik a sexualitás!!

2016. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

# 25 Ez mind szép és jó.

De ezek a srácok kikerültek és mégsem puncit keresnek, hanem faszt. Hiába vered magadat, hogy minden meleg annak születik. Én elfogadom azt is, aki annak születik, meg azt is, aki olyanná vállt.


Mellesleg miért viszik bele egymást kényszerből? Azért, mert megmelegedtek odabenn (egy részük) és elég sokan átvették ezt tőlük. Ha heterok lennének nem vinnék bele egymást ilyenbe, az viszont meg kizárt, hogy mindenki melegen került oda. Ott váltak ilyenné. Te hiába mondod, hogy semmi pénzért nem nyalnál puncit. Az ők esetük pont ilyen csak fordítva. Mégis szoptak benn elég sokan faszt ezt sok intézetestől megkérdezheted, ha van ilyen ismerősöd. Persze ez a rosszabb helyeken fordulhatott elő, lehet egyes helyeken egyáltalán nem voltak ilyen dolgok.

2016. okt. 11. 22:29
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en szivesen ismerkednek haverkidnek intezetis sracokkal. Tuti tok mas vilag. Jo kapcsolatban tanithatnank is egymast. ☺😊
2016. okt. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Ma mar a legtobb szociologus ugy gondolja, hogy a szexualitas nem tisztan biologiai determinizmus eredmenye, hanem tarsadalmi konstrukcio. Valoban talaltak kulonbseget a hetero- es a homoszexualis ferfiak agyanak felepiteseben, illetve genetikai szinten is kerultek elo kulonbsegek, de maguk a kutatok sem allitottak azt, hogy a homoszexualitast kivalto okot talaltak volna meg, egyszeruen csak egy kulonbseget, amely maximum hajlamossa tehet valakit arra, hogy azonos nemuekhez vonzodjon. Valoszinuleg a biologia es a szocializalodas kettosenek eredmenye a homoszexualitas.

Az azonban, hogy a szexualitas tarsadalmi konstrukcio, nem jelenti azt, hogy konnyu lenne (vagy egyaltalan lehetseges) megvaltoztatni, ha mar egyszer kialakult. Nagyon sok valaszolo azzal ervel, hogy nem tudnanak heteroszexualissa valni, ha ellenkezo nemuvel letesitenenek szexualis kapcsolatot ujra es ujra; ez nem ellenerv, mas a korai eletszakaszt vegigkisero szocializacio es mas a kesei tanulas.


Hogy miert nem hangoztatjak ezt a kutatok? Azzal ervelni, hogy a melegek melegnek szulettek, egyfajta legitimizacio. Nem ok tehetnek rola, nem a kornyezet tehet rola, egyszeruen a genek jateka. Ha ezt elutasitjuk, a melegek arra kenyszerulnek, hogy valahogy mashogyan indokoljak a heteronormativitassal nem osszefero orientaciojukat. Ez pedig eleg nagy karokat okozhat az LMBTQ kozossegnek.


Az intezetis ismeroseid a szituacios homoszexualitas peldai. Altalaban a szituacio megvaltozasaval a korabbi szexualitas formai allnak vissza, ha nem, az esetleg arra utalhat, hogy rajottek, konnyebben megkaphatjak a szexet ferfiaktol, mint noktol.


Erdemes elolvasni Shamus Khan cikket a szuletett melegseg temajaban: [link]

2016. okt. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Talan erdemes megemlitenem, hogy en is meleg vagyok, es en is meglepodtem, amikor az egyetemi gender oramon errol tanultunk. Utolso voltam.
2016. okt. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért viszik bele egymást kényszerből mert Intézet, mert olyan mint egy börtön, a társadalom 'legalja" van ott, a drogokba, a prostitúcióba meg az erőszakba meg az állatkínzásba is beleviszik egymást, a világ a társadalom meg a politika meg lexarja őket.

Én soha nem kedveltem ezt a pszihológia rizsát, de én a saját a példámon- akkor itt van kérem a korai szociológia!- már óvódásként sejteni lehetett hogy a férfiak fognak érdekelni.

Nem volt egy fiú haverom sem, csak a rongybabák öltöztetése foglalt le.

Azt hiszem a 12 éves kor elég korai ahhoz hogy valaki felvegye az anyja csipke melltartóját...

A pszihológusoknak is meg kell élnie valamiből!

2016. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!