Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg srácot honnan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg srácot honnan lehet felismerni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 "Nincs semmi konkrét jel sajnos, maximum az, hogy flörtöl veled."

Sajnos?! Meg jó hogy nincs vizuálisan ráírva az emberre, különben célpontok lennének bárkinek.

2016. okt. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A válasz nagyon egyszerű.A szemébe nézel.Melyik férfi nem kapja el a szemét,ha férfi néz rá.Csak a buzgó.
2016. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kacsint neked :-D
2016. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évig dolgoztam együtt egy meleg férfival (egy fiúkollégiumban - ezt "kapjátok ki"). A helyi rendszer embere volt, színleg megházasították - persze gyereke nem lett- de akár lehetett is volna - sokan még idáig is elmennek a "színjátékban" - persze, nem feltétlen saját vére a gyerek). Nekem mindig is valahogy furcsák voltak a dolgai, de csak húsz év után tudtam meg egyértelműen, hogy meleg. Ez számomra is érdekes, hogy a sok apró kis részletet nem raktam össze - de mindig is az volt az érzésem róla, hogy valami nem stimmel nála. Valahogy az én agyamban volt egy fach, ami ott van valahol a "meleg" fach körül, és én őt abba raktam képzeletben. Én magam sem értem.
2016. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

12-es, ezt ne nagyon próbáld ki szerintem, ha nem akarsz egy marha nagy maflást.

Ha egy suttyó elkezd nézni a metrón pl. nemhogy nem nézek félre, de direkt kekeckedésnek, kihívásnak veszem és úgy nézek vissza, amíg félre nem néz, mintha épp megölni készülnék. Ha nem veszi észre magát rá is kérdek, hogy mi az anyjáért néz? Nem filózok azon, hogy meleg-e, vagy nem, kapásból kötekedésként bírálom el.

2016. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!