Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet felismerni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni egy fiúról hogy meleg-e?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit én nagyon bírok tényleg, de folyton lányokkal lóg, a stílusa is elég egyedi és azért vannak olyan..hát jellemvonásai amik nekem egy kicsit furák. Én abszolúte nem vagyok homofób, nem is zavarna egyébként ha kiderülne róla hogy meleg, csak elgondolkodtam. Miről lehet rájönni?
2016. febr. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lehet rájönni, de ha nagyon femini a kisugárzása akkor azért lehet sejteni. :)
2016. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak csak simán feminim palik is. Nem kell rögtön,hogy meleg legyen. :D

De lehet,hogy meleg,vagy biszex.

2016. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik pasi farka benne van a fenekében :)
2016. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hahha 3. válaszoló..
2016. febr. 1. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy hasonló ismerösöm, kiderul barátnő mellett rá van startolva az oszt. főnökömre. Kicsit furcsa, de nem gáz.
2016. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem megy. Sokszor viselkednek úgy srácok, mintha azok lennének vagy akarnának tőlem valamit, aztán mégsem. Persze ettől még lehetnek melegek, legfeljebb maguk sem tudják. Fogalmam sincs.
2016. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek titkos praktikák a melegek felismerésére...

Kineveted a 3. válaszolót, de neki van igaza; onnan tudod, hogy egy pasi meleg, ha 1, látod, hogy a fiúk iránt jobban érdeklődik mint a lányok iránt 2, megkérdezed tőle, ahelyett, hogy a csillagokból és tealevelekből próbálod kiolvasni.

2016. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!