Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg srácot honnan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg srácot honnan lehet felismerni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Egész nap kondizik hogy megfeleljen
2016. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasival csókolózik..

NINCS egyértelmű jelzés, amivel fel lehetne ismerni..

2016. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A homlokára rá van írva, hogy meleg és kifejezetten csak olyan ruhákat hord, úgy mozog, viselkedik, ahogyan az az évi meleg kézikönyvek előírják.-.-"

Nem lehet tudni, ki meleg és ki nem. Ismerek nyálas hetero srácot és olyan melegről is tudok, akiről nem gondoltam volna, hogy meleg, szóval korán rájöttem, a sztereotípiákra nem szabad adni. ;)

2016. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Dr. Spleen te annyira buta vagy. kommentelgetsz a MELEG kérdésekhez hatalmas nagy f äszságokat amiknek semmi valóságalapjuk nincs -.- foglalkozz inkább a saját kis életeddel.

a kérdésre válaszolva meg nincs konkrét tulajdonság vagy hasonló amiről fel lehetne ismerni..vagy látszik valakin vagy nem...testbeszéd stb. néha a kinézet.

2016. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

El kell tőle kérni az igazolványát, és ott meg kell keresni a meleg pecsétet. Ha megtalálod, akkor örülhetsz.


Nincs semmi konkrét jel sajnos, maximum az, hogy flörtöl veled.

2016. okt. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
a retiküljéről :)
2016. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem lehet megmondani szerintem.

Persze nyilván van olyan ember, akire ránézel, és pl. affekktál, direkt ilyen elvitt hangon beszél, akkor ott 99%, de biztos akkor sem lehetsz benne.

Rólam pl. mindenki azt hiszi, hogy a legjobb barátnőmmel igazából egy pár vagyunk, és erre ő is rájátszik, szóval ha megyünk együtt valahova, senkinek nem az az első gondolata, hogy meleg vagyok, pedig de.. :D

2016. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés :P Van aki egy ilyen beépített radarral születik, és ránézésre megmondja… Én személy szerint sajnos nem születtem ilyen radarral, és ebből a kérdésből ítélve te sem :P
2016. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

- női ruhákban jár, pl csipőnadrág, egyiken másikon még tanga is van ami kilátszik

- festi a körmét

- ruzsozza magát

- feszes, segre feszülő cuccok

- 2 liter pacsulit önt magára

- női cigit szív

- nyáron rövid polo hogy látszodjon a pirszing a hasán

- bokalánc

- női telefon és táska

- ringatja a csipőjét

- nőiesen gesztikulál

- hangsúly, hangléejtés, és beszédtéma

2016. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Olvad a hó körülötte. Milyen hülye kérdés ez?!
2016. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!