Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom megkért, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkért, hogy ne használjunk mostantól gumit. Komolyan ennyire nehéz az én akaratomat is figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem csináltuk anélkül és engem kicsit zavarna, ha nélküle kéne. Persze neki is elmondtam hogy ezt hogy gondolom, de szerinte csak túlkomplikálom az egészet fele sem igaz történetek miatt, amik a gumi nélküli szexről keringenek. Ha ezt nem szeretném, úgy veszi, hogy őt sem szeretem és a jövőben egy kapcsolatában sem fogja eltitkolni, hogy egy ilyen emberrel volt kapcsolata mint én..


19/F


2016. okt. 8. 11:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
na pont ezért vagy ennyi HIV fertőzött homoszexuális
2016. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire semmibe vesz, talán nem kéne vele lenni. Ez az érzelmi zsarolás undorító.
2016. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha egyikőtök sem fertőzött,amit könnyű kideríteni. Akkor nincs belőle semmi gond. Nem lenne belőle semmi bajotok és tényleg más érzés.
2016. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem vagy normális, hogy ő a barátod.
2016. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Nyugi, ha Aidses is leszel, akkor az leszel. Csak minket, heterókat kerüljetek messzire.
2016. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez tényleg milyen csúnya, rossz, undorító dolog. Igazatok van, fujj. Nem is értem hogy emberek hogy bírnak ilyet csinálni... Pláne egy tartós kapcsolatban, ahol csak egymással vannak...


[link]

[link]

[link]

2016. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, milyenek vagytok. Ha mondjuk a 10 ujjatokon se tudjátok már megszámolni, hogy hány pasival szexeltetek, akkor mindenképp maradjon a gumi. Ha viszont mondjuk már 3 éve együtt vagytok teljes hűségben, akkor egy teszt után simán szexelhettek gumi nélkül.
2016. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem is értem a kérdést, én mikor a barátomhoz költöztem négy éve, elmondta a követeléseit. Gumi nélküli szex, ha kanos akkor szexelünk, én vagyok a passzív, tehát a háztartást is én viszem. Én ezt elfogadtam, és így van. 23/f
2016. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy téged ki lehet használni, remélem nem kell másnak is ilyennek lennie.
2016. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

"Nyugi, ha Aidses is leszel, akkor az leszel. Csak minket, heterókat kerüljetek messzire."


MELEG!!! Nem fog "veletek" hewterókkal szexelni. Akkor kapod el egy MELEG férfitől a HIV VÍRUST ha egy HIV VÍRUSSAL fertőzött MELEG férfi beleélvez a seggedbe. Innentől viszont te nem vagy heteró!!

2016. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!