Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit használjunk így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit használjunk így?

Figyelt kérdés
A barátommal már 2 éve együtt vagyok. Próbáltuk gumival,nem jó,mert a barátom nem érez. Szinte semmit sem. A hormonális fogamzásgátlók nálam kilőve,mert nem szwdhetek fog.gátlót,így a hüvelygyűrű se jó. Próbálkoztunk naptárazás plusz megszakítás de elég rizikós,és nagyon félek,mert van hogy változik a ciklusom. 18 vagyok,a spirált meg ezeket még ne,mert később szeretnék gyereket. Előre is köszi
2014. szept. 30. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Telefonról vagyok, nem tudok linkelni. Keress rá a lea fogamzásgátlásra!
2014. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg beszelj egy nogyogyasszal h milyen lehetosegek vannak meg
2014. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

En az elejen nem akartam fogamzasgatlot szedni, de ovszert se akartunk hasznalni.. keresgeltem es megtalaltam a Pharmatex helyi fogamzasgatlot. Nincs benne hormon kozvetlen egyutt let elott kell alkalmazni.. vannak julonbozo fajtai, nezz utana a www.pharmatex.hu oldalom. Sokan szidjak, de de ha betardod az utasitasokat(van par, pl mindig varj 10-15percet amig elolvas, kozvetlen utana nem mosakodhatsz, szappant nem hasznalhatsz kezeden se, mert van benne valami ami ugy mond hatastalaintja. Igazabol eleg maceras, de amig nem akarsz mast addig megfelelhet. En fel evig hasznaltam, de nagy odafigyelessel, tehat naptarmodszerrel es megszakitassal. Megszakitas csak a peteeres kornyeken, elotte kb 3 nappal es utana is kb 3 nappal, ha esetleg valerre csuszna a peteeres. Egyszer csuszott is, es ennek hogy igy hasznaltam nem.volt semmi. En ajanlom,.de tenyleg csak a szabalyokat szigoruan betartva! Fel ev utan attertem fogamzasgatlora, sokkal kenyelmesebb, nem gorcsolok es nem vagyok pattanasos, stb. Nyilvan kivizsgaltak elotte, nem kell annyira megriadni tole. De ha meg nem akarod akkor Pharmatex! Megegyszer irom hogy csak naptarmodszerrel es megszakitassal egyutt!!! Na meg a hozza irt szabalyokat (15p, nincs mosakodas se szappan stb) betartva.

2014. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Előre szólok, hogy mi rendszeresen használtuk a Pharmatex hüvelytablettát, a párom egyszer sem élvezett belém, mégis terhes lettem.

Mondjuk nem bántuk meg, de te még nagyon fiatal vagy! :-)

27/N

2014. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En is rengeteg negativat hallottam a Pharmatexrol :/
2014. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En irtam az elso valaszt a Pharmatexrol.

Nezzetek, en is sok negativ dolgot hallottam rola, de viszont sokan irtak hogy evekig is hasznaltak es bevallt nekik.. ahogy irtam nekem is! Nekem raadasul volt jo parszor bele elvezes is, es biztos hogy nem szerencse kerdese hogy bevallt, hiszen egy egeszseges no egy even velul altalabam.teherbe esik. En csak egy megoldast irtam ami nyilvan nem 99%os mint agyogyszer vagy az ovszer, de o ezeket nem akarja. Egyebkent a Pharmatex 90%os mindent tenyleg betartva, ami sokkal de sokkal jobb mint onmagaban a megszakitas vagy a naptarmodszer.. en a harmat kombinaltam, bevalt, ez az en velemenyem. :)

2014. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle óvszer van. Durex feel thin, real feel típusúakat ajánlom. Szexshopokban is sok félét lehet kapni. Aki azt állítja, hogy semmiben sem érez semmit,az valószínűleg nem jó méretet használt.
2014. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A Pharmatexet próbáltuk,és nagyon zsibbadtunk tőle,szóval a szexből semmi nem lett :( az összes gumit kb kipróbáltuk már,egyik se volt jó. De nem azért mondja,mert derogál neki a gumi,tényleg lelankad.
2014. okt. 2. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
A leát nézted?
2014. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van egy masik, ami ugyan olyan elven mukodik, mint a Pharmatex.. de egyszerien nem jut eszembe a neve..
2014. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!