Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem fogamzásgátló. (A tegnapi) Akkor ma gumit használjunk vagy még véd?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 18:34
 1/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%
Elméletileg akár három napot is ki lehet hagyni, de az a biztos ha gumit használtok.
2013. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Mindenképpen használjatok, én lehet 1 hétig sem csinálnám anélkül.
2013. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amit szedek fog.gátló, annak a tájékoztatójában az van, hogy ilyen esetben egy hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni.

én már régebb óta szedem, de egyszer mégis kifelejtettem, csak későn vettem észre, így mi nem használtunk semmit, és nem lett belőle baj, de én is azt mondom, hogy ha van rá lehetőség, inkább használj óvszert még mellé.

22L

2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a tegnapit is pótolni kell, amennyiben eltelt 12 óra a rendes bevételt követően, ami gondolom nyilván eltelt, akkor pedig 1 hét kiegészítő védekezés ajánlott.

De egyébként a betegtájékoztatóban ez le van írva.

Minden egyes szemet be kell venni amit a levél tartalmaz. Amennyiben akár 1 szem is kimarad, csökkenhet a fog. gátló hatása és így lehet pl. fog. gátló mellett teherbe esni.:)

2013. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pótolni kell a kimaradt szemet, akkor is, ha ez azt jelenti, h 2 szemet veszel be egyszerre. Amúgy kedves C. Ronaldo, nem tudom h honnan vetted, de nem szabad kihagyni 3at..
2013. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!