Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti használjátok a b*zi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti használjátok a b*zi vagy k-csög kifejezéseket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
mivel az vagyok használom, mert miért ne
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ha titeket hivnak igy érthető vagy k*csögség tőlük?
2016. szept. 21. 19:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem egyik kifejezést se használni
2016. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak simán káromkodok, használom. Heteróktól, vagy akik nem tudják, hogy meleg vagyok, eltűröm, de érdekes módon melegektől meg nem szeretem így hallani, és én se használok konkrétan meleg emberre ilyen kifejezéseket, mert szerintem sértő.
2016. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%

Persze, használom.

A meleg olyan b.z.s.

2016. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 egybaba ***** válasza:
69%
én a számítógépem ha carakodik szoktam a bzi qva anját szidni, de emberekre nem mondom
2016. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
67%
Én tulajdonképpen fifázás közben szoktam ezeket használni, de csak káromkodásképpen:)
2016. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
Lehet szépíteni, mellé beszélni, de az a lényegen nem változtat!
2016. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát nálam a k*csög az nem azt jelenti h valaki meleg, hanem inkább azt h sz@métség az amit tett, én ritkán szoktam használni, haverom gyakrabban. Akkor szoktam mondani, h b×zi, hogyha csak hülyülünk, vagy ha valamiről kikéri a véleményemet, pl. hogy szerintem hogy állna neki a kék köröm, hát mondom, sztem b×zis lenne, de ha neked jó csináld, én nem ítéllek el xD szval csak ilyen szinten szoktam használni, úgy h beszóljak valakinek nem, vagy csak nagyon, nagyon ritkán
2016. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a ratyit használom.
2016. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!