Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat a gondolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat a gondolat, hogy használjatok egy másik srácot vagy éppen fordítva?

Figyelt kérdés
Egy fiú ajánlotta, hogy használjam, mert őt izgatná és kifejezetten kezd tetszeni az ötlet. Pedig nem vagyok ilyen típus. Sőt! Mégis izgat, hogy bármit megtehetek majd vele, persze az ésszerűség határain belül. Kort is írjatok. Meg ötleteket is várok:)

2016. márc. 26. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose gondoltam ilyesmire! Azonban most kedvem lett! F 24
2016. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
81%
Aha :)
2016. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyetlen gondolat izgat, mégpedig, hogy bekapjak egy farkat. aztán addig szopjam míg a számba nem élvez.

eddig még egyszer sem fordult meg a fejemben csak kb 3hónapja agyalok rajta folyamatosan.

2016. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, de fontossak a határok és hogy előre beszéljétek meg ni lesz a "vészjel"
2016. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kikötözés, de ne bántsd! Ugye a lényege az lenne hogy mindegy hogy a másik aktiv vagy passziv a tehetetlenséget szeretik benne, biztos tetszene neki, sokat puszild, izgasd fel, utána te csak megkönyörülsz rajta ha megteszed neki amit amugy is megtennél vele :)
2016. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!