Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg férfiaknál mindig van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiaknál mindig van egy szereposztás, hogy ki felel meg a férfinak és ki a nőnek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 01:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%

Orálnál is van férfi női szerep. Aki sokkal jobban szeret szopatni, az pl férfi szerepű


Ez mellett pedig nem lehet minden meleget bekategorizálni a kettőből valamelyikbe.

Sok meleg va aki ugyanannnyira szereti ha dugják mintha ő dug valakit és fordítva. Ők az unik. Tehát ilyen is van

2016. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%

Én vagyok a passzív fél, de ettől nem lettem nő...

Hanem egy másik férfival így élvezem a sexet.

Én jobban élvezem ha megdugnak sőt csak azt ha a párom megdug, és attól hogy soha nem vágyok aktív szerepre, még igenis férfinak tartom magam, és a párom is férfinak tart.

Nem hinném hogy közelebb kerültem egy nőkhöz, akiket a férfiak dugnak a hetero kapcsolatokban.

Én attól még hogy ezt a fajta sexualitást élvezem a kapcsolatomban megmaradok férfinak ha megengeditek.

2016. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%
Persze. Azért is javítottalak ki, hogy nem vagy nő, csak bilológiai szempontból a női szerepet (a másik magadba fogadását) élvezed.
2016. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Előző előtti vagyok.

Én nem érzem női szerepnek.


Semmiképpen nem lehet női szerep ha egy férfi ánuszába behatol egy másik férfi...


Kérdezz meg egy nőgyógyászt mi a női szerep...


Ez aktív illetve passzív részvétel a sexuális együttlétkor.

Semmiféle női szerepről nincsen szó két férfi hálószobájában!!!

2016. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
97%

És egyébként sem értem miért kell a nőkhöz hasonlítani ha egy férfi egy másik férfival akar akármilyen pozícióban, részvétellel szexelni.

Attól még mindkét férfi férfi marad.

2016. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, hogy a kérdés mire vonatkozik. Az ágyban jellemzőbb, hogy van egy fix szereposztás, és kettejük közül az egyik passzív általában, a másik pedig aktív. De persze van ez alól is kivétel, vannak teljesen unik. Ha arra értetted, hogy az ágyon kívül, például hogy az főz, mos, stb. odahaza, aki az ágyban is a passzív, akkor ez már sokkal kevésbé jellemző. De persze itt is van kivétel, és vannak olyanok, akik így élnek, és élvezik. :)
2016. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!