Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg férfiaknál mindig van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiaknál mindig van egy szereposztás, hogy ki felel meg a férfinak és ki a nőnek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 01:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Akinek nagyobb a pocse
2016. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

NINCS. Egy homoszexuális kapcsolat lényege, hogy csak azonos nemű felek legyenek benne, nemi szerepek nélkül !!


Az ágyban lévő passzív fél sem a "nő"

2016. szept. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nálam igen. Én dugáskor mindig csak a férfi vagyok, mert nem szeretném hogy engem dugjanak meg.

De szopáskor pl én is szopok.


24/f

2016. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kovpet ***** válasza:
71%
Az evőpálcikák esetén is megvan a szereposztás, hogy melyik a villa, melyik a kanál és melyik a kés? :)
2016. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Én passzív vagyok, egyáltalán nem akarok dugni.

A párom meg full aktív szóval nálunk igen így van, de én ettől nem mentem át nőbe csak meleg srác vagyok akit dug a szerelme és ezt élvezi.

Szopni szokott a párom mert ő szeret szopni is, meg amúgy igénylem is, azzal együtt hogy nekem kicsi van.

De vannak pl híres meleg párok akiken látszik is, hogy az egyikről nehéz elképzelni hogy uni legyen, tutti hogy passzív.

2016. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
ki felel meg nőnek? nem nővel járok hanem egy palival
2016. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

6


A férfi a behatoló, a nő a befogadó fél. A nő a testébe fogadja (puni, száj, néha segg) a férfi behatoló testrészét.


Az a "nő" aki többnyire magába fogadja a másikat (a seggébe, szájába)


24/f, meleg

2016. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
jaj istenem :D -.- kösz, hogy elmagyaráztad. de a kapcsolatomban még mindig nincs nő, csak egy fiú:DD
2016. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Az a női szerepű, akit általában seggbe rak a másik. NEM NŐ, HANEM NŐI SZEREPŰ.


Ha napi szinten te töltöd meg a párod seggét a magoddal, akkor te vagy a férfi szerepű. Ha ő lövelli többnyire beléd az ondóját, akkor te vagy a női szerepű

2016. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kovpet ***** válasza:
85%
# 9: És ha csak orál van, azaz cumi, akkor mindkettő gyerekszerepű? Aktív van meg passzív, ezek a fogalmak épp azért léteznek, mert két férfi esetén nincs nő, sem női szerep.
2016. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!