Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként milyen volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként milyen volt a legfájdalmasabb szóbeli bántás amit kaptál?

Figyelt kérdés
Sokszor a szavakkal tudják a legjobban megbántani az embert. Olyan helyzetekről írjatok, ahol tényleg mélyen megbántottak titeket a másságotokért! Köszönöm!

2016. aug. 26. 01:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
amikor herenyalónak nevezett egy hetero
2016. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem pont ilyen volt nem pont a szavak voltak bántóak, az volt, hogy apámmal összevesztem, elkezdett okoskodni a melegekről, azt mondta egy meleg is simán lefekszik egy lánnyal, és azért csináljál, hogy ne bukjanak le, én meg mondtam neki, hogy ez nem igy van egy meleg nem tudna semmit se csinálni egy lánnyal, kiakadt, dühöngött, ordított velem, mert hogy megint okoskodok, nem értek hozzá, de már megint olyasmibe szólok bele amihez nem értek, nem tudja, hogy meleg vagyok pedig az arcába kiabáltam volna, hogy én az vagyok, mindennél jobban fájt amit csinált, szerintem ha leB.-zna a legjobb barátom sem érezném magam olyan roszul mint amikor apám, olyasmiért küld el, és nevez hülenek ami... ajh amiről semmit nem tud :'( most is nagyon roszul esik ahogy leirtam, nos engem ez bántott, nem igazán egy szó, hanem ez
2016. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 ja tökre, meg amikor azzal jönnek h a szüleim nem tudják, mi a kotongumi
2016. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!