Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként milyen volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként milyen volt a legfájdalmasabb szóbeli bántás amit kaptál?

Figyelt kérdés
Sokszor a szavakkal tudják a legjobban megbántani az embert. Olyan helyzetekről írjatok, ahol tényleg mélyen megbántottak titeket a másságotokért! Köszönöm!

2016. aug. 26. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Bár megdöglöttél volna az anyáddal együtt"
2016. aug. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy mániákus hülye az egyik társkeresőn kb fél évente leírja mekkora hulladék vagyok, mert egyszer mikor rám írt, mivel nem tetszik nemet mondtam neki :D
2016. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

inkább meg se születtél volna, nem is akartalak


remélem hamar megdöglesz



/édesapám/

2016. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A b*zi és a hogy nézel ki fordul csak elő, viszont ezek megtanítottak arra, hogy most olyan szinten kontrollálom az érzelmeimet, hogy a valóságon már nagyon meg sem tudok hatódni és egy érzéketlen tuskó vagyok.


19/Feminin/Passzív

2016. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem akkor történt ilyen, amikor "vitatkoztam" az egyik ismerősömmel, mondtam neki, hogy menjen innen, mert nem tudom elviselni a sz* rságjait. Erre ő: "B* zi vagy és mégis elvisellek."
2016. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 szegénykém, ez iszonyú :'( ne foglalkozz vele, nem érdemli meg
2016. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársam folyamatosan tesz bántó megjegyzéseket, pl.: Belefolytanálak a medencémbe! Legszívesebben minden ...-t kiírtanék! (nem volt szívem kiírni). Mégcsak nem is a szemembe mondja, hanem egy "beszélgetős" órán, az osztály harmada előtt szokta kifejezni az ellenszenvét minden homoszexuális fiú iránt. Tudja rólam, hogy meleg vagyok, azóta csinálja, hogy direkt bántson. A legrosszabb, hogy mindenki engem figyel ilyenkor, és akik vissza mernének szólni neki, azok másik csoportban vannak.:(

Bocsi, hogy hosszú lett.

2016. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem az volt a legrosszabb, amikor osztálykiránduláson ültünk a tábortűznél és az osztálytársamat kérdezték rólam (akivel korábban nagyon jó barátok voltunk,) és ő azt mondta: "a Dávid az egy hülye b*zi!"

Sokan voltak ott más osztályból és persze láthatták volna hogy ott vagyok és hallok mindent, de egy szerűen nem érdekelte őket.

Naponta leb*ziztak, meg ilyesmi de azt hittem hogy nem gondolják igazán komolyan, csak bántani akarnak, de ebben a helyzetben megértettem, hogy komolyan gondolják.

2016. aug. 27. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagy más csak egy abortuszmaradvány"
2016. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, azt hittem eddig, hogy csak nekem fáj, ha leb_z_znak. Különösen akkor fáj, ha egy másik meleg mondja rám. Ha egy olyan srác, aki megvolt, de szakítottunk.

Eddig azt hittem, csak nekem fáj, de ahogy az előző kommenteket olvasom, ezek szerint másokat is ezzel a szóval aláznak meg. :(

2016. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!